Tvář vody (2017)

20% - komentář 20ti slovy: Nepochopeno! Jako co nebo co? Mix filmů Zachraňte Willyho a Žbluňk :D Němá, nadržená holka si ukradne aquamena na prcání ve vaně. Konec :D

Svatba na divoko (2017)

20% - komentář 20ti slovy: Rodinka se sejde na chystanou svatbu, kecají, chlastají, flirtují, ale tak nějak "prázdně"...a pak to skončí jinou svatbou. Zbytečný film!

Akta Pentagon: Skrytá válka (2017)

25% - komentář 20ti slovy: 2 hodiny o tom, jak novináři pišou články, které vydají/nevydají/vydají a nebo nevydají? Téma zajimavé, ale víc spiš pro Američany.

Prezident Blaník (2018)

35% - komentář 20ti slovy: Kancelář Blaník mě nebavil a prezident taky nic moc. Politické žvásty a narážky si užijou pouze hnidopichové a rádoby politologové. Pár vtipků ale ušlo.

Lego DC Super hrdinové: Flash (2018)

45% - komentář 20ti slovy: Připadalo mi to jako nějaká jedna natažená epizoda večerníčku, nebo ranního seriálu. Nebylo to špatné, ale ani nijak extra zábavné.

Hra o trůny (2011) (seriál)

95% - komentář 20ti slovy: Začátek mě nebavil, 163 dějových linek, 25896 postav, no prostě chaos. Ale série od série dokonalejší. Klobou dolů, vymyslet a napsat takový komplexní příběh!

Přání smrti (2018)

70% - komentář 20ti slovy: Nic originálního, ale atmosféra dokázala vtáhnout a Bruce to zvedl na lepší úrověň. Byla radost se dívat, jak to tam likvidoval.

Sbohem Kryštůfku Robine (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Strašně divně natočené. Pomalé, nezáživné a celé takové "depresivní". Ocení asi jenom skuteční fanoušci spisovatele, ikdyž ja měl Medvídka Pú rád.

Šťastná hvězda (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Zvířatka zábavné a myšleno asi dobře, ale na mě až moc panbíčkařské, bůh sem, bůh tam. Svým dětem bych to nepustil.

Dámská jízda (2017)

50% - komentář 20ti slovy: Film o hláškách a ujetých scénách, jinak příběhově celkem chaotické. Goldie bez energie a Amy zachraňovala "zvráceným" humorem co se dalo.