Nejtemnější hodina (2017)

45% - komentář 20ti slovy: Zajímavě nudné téma...prostě jako dějepis ve škole. Ale díky výbornému Garymu Oldmanovi, dobré režii a zpracování se to dalo zvládnout.

Dokud nás svatba nerozdělí (2017)

40% - komentář 20ti slovy: "Suchá" komedie, kde 100 minut čumíte, jak se chystá svatba...to je vše. Pár vtipných momentů bylo, ale asi jsem nebyl "svatebně" naladěn.

Labyrint: Vražedná léčba (2018)

35% - komentář 20ti slovy: Stejná "úroveň" jako dvojka. Běhání sem a tam, nějáke žvásty a natahování prázdného děje. Spojit 2 a 3 díl v jeden, udělali by líp.

Jigsaw (2017)

50% - komentář 20ti slovy: Kruh se uzavřel podruhé a ještě více :) Sice občas nelogické a pasti měly nesmyslné řešení, ale tenhle díl se vyrovná předchozím. Závěr povedený!

Saw: Hra o přežití (2004)

65% - komentář 20ti slovy: V té době originální a "inovativní" počin! Zvraty, napětí, hudba a šokující závěr. Dnes už to tak nefunguje, ale přesto zůstane v mém srdíčku.

Saw 3D (2010)

50% - komentář 20ti slovy: Stejný komentář pro 2-7 díl: NUTNOST zkouknout NAJEDNOU všechny díly!! Někdy přitažené za vlasy, někdy hloupé a totálně nelogické a někdy dokonalé. Každopádně kult!

Saw 6 (2009)

Saw 5 (2008)