Temné síly (2018)

Čekal jsem katastrofu a dostal jsem ji. I když jsem tajně doufal, že to tak nedopadne, tak tohle je film, u kterého už po prvních 5 minutách divák ví, že to bude peklo. Nápad a vizuální zpracování dobrý (tomu odpovídá rozpočet 34mil. dolarů), ale nic jiného tam nefunguje. Sorry, ale love story mezi 11 letou negroidní holčinou s vycpanýma prsama a 20 letým "frajerem" opravdu fungovat nebude, nevím, jestli režisér fetuje a nebo se prostě do každého amerického filmu musí cpát tyhle lovestory... Konverzace a dialogy nudné a trapné, celkový děj je ÚPLNĚ USPĚCHANÝ, scény přeskakujou rychle a někdy beze smyslu. Dokážu si to představit jako seriál, popř. že knižní série by mohla být taky dobrá, ale tohle opravdu ne. Závěrečná "bitva" téměř ani žádnou závěrečnou bitvou nebyla, celý děj předvídatelný a úplný konec filmu -naprostá parodie na Hunger Games. Hlavně už ne druhý díl prosím...

Seal Team 6 - Danger Close (2018) (epizoda)

Cekal jsem daleko vic akce, takze za me pouze nadprumerne, ale ten konec, opravdu mrazivý a nečekaný, zaroven ale tak realný. Nečekal jsem, jak silnou scenu tenhle serial muze dát.

Van Helsing (2004)

Myslim, ze na svou dobu poměrně dobře zpracovaný, akcí nabitý akčňák vlkodlaci X lidé X upíři. Scénář je taky dost slušný, oproti dnešním filmům daleko smysluplnější a promyšlenější. Za mě dost dobrej film, na který jsem jako malý rád koukal.

Criminal: V hlavě zločince (2016)

Hodně podprumerná žánrovka s hodně dobrým, ale dost zbytečným, obsazením herců. Myšlenka nebyla vyloženě špatná, ale provedení bylo špatné dost. Tím, že tam nasází pár kvalitnějších a známějších hereckých jmen z toho dobrý film neudělá. Akční scény se docela daly, ale nic dalšího ve mně dojem nezanechalo... 2.5/5

Predátor: Evoluce (2018)

Jeden z filmů, na které jsem se tak moc těšil, a dostal jsem totální průser. Zpracování je docela dost dobré, efekty loďí, predátorů a zbraní a přestřelek jsou okej, jediné, co mi vadilo, byly možná až moc umělé efekty na pohybech predátorů a jejich stupidních psů (wtf, vůbec tam nemuseli být). Ta horší cást filmu je scénář, který asi napsal režisérův 3letý syn. Plno klišé, hlášky tam vůbec nefungují (možná 3 sedly dobře), banda povrchní a nudná a celý děj místo aby se zaměřil na predátory "lovící ve tmě", tam celou dobu motá okolo party vojáků a místo bitvy oni X predátor je to nakonec lidé X lidem. To celé se dalo, ale to, co přišlo ke konci, mě absolutně složilo. Konec předvídatelný a nudný, v jedné scéně zabije 3/4 hlavních postav úplně absurdními vraždami, a nečekaně to skončí tak, jak to každý čeká. Závěrečná scéna s "anti-predátorovým oblekem" ,tak u té jsem se už jen smál. SLABÉ 2,5/5, na tohle se už rozhodně nepodívám

Živí mrtví - Evoluce (2018) (epizoda)

TO SI DELATE PRDEL, JAK TO MUZE SKONCIT V TOMHLE DILE??:DD jednoznacne nejlepsi dil celeho serialu, kamera, akce a napětí takové, až jsem nechápal, že je to vubec Twd. Tenhle konec me ale tak silene nasral, ze dalsi rok vydrzet vazne nedokazu, whisperers absolutně šilení

Blade 2 (2002)

Film meho detstvi, zboznuju ho:D

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Nevím co je horší, jestli to, že ten film vůbec vznikl a absolutně degraduje kvalitu a scénář Harry Potterů, nebo to, že diváci jsou z toho filmu tak "udělaní", jenom proto, že je to v univerzu HP a tudíž i kdyby to bylo rozmazané hovno na plátně, dali by tomu plnou palbu bodů. Začnu klady - docela dobré efekty, bradavice a propojení absolutně skvělé, a tím to končí. Mínusy - scénář nedává absolutně smysl (dějová linie Lestrangových - wtf úplně zbytečná, nějaký random černoch, co jde po jejím bratrovi taky nedává smysl, dále fakt veliká náhoda, že na oné lodi plula lestrangová a navíc i bratr brumbála Kredenc. Záporák je úplně stejně nevýrazný, jako zbytek jeho nudných společníků a kdyby tam nebyl, tak si toho asi ani divák nevšimne. Prostě hrůza, další díl asi vynechám. EDIT: vietnamská nagini byla taky k pobavení :D

Živí mrtví - Stradivárky (2018) (epizoda)

Lehce dejovy dil, spis nez akcni, ale opet ukazky na dalsi dil absolutne silene, takze se tesim :D