Přání smrti (2018)

Prumerny akčnák, předvídatelný děj, průměrné hlavní postavy ztvárněné nadprůměrnými herci, pointa osvěty společnosti podobná Equalizeru. Hooodně velkým plusem je zde dobrý gore, když dojde na vraždící scény, kterých je tu bohužel málo, ale stojí za to(poslední zabití v domě, v autodílně...). Neurazí, ale díru do světa to rozhodně neudělá, prostě tuctový revenge.

Léto 84 (2018)

Hodně povedený filmík, ve kterém se dobře mísí trochu z filmu Disturbia a atmosféra a vizuál Stranger things. Záporák hodně působivý, o to více, jak se v poslední čtvrtině filmu změní na surového vraha dětí, který se s nima nesere. Dojde i dost na krev a hnusnější scénu, konec dobře udělaný s “ponaučením” neserte se do sousedů, nebo vás zabijou.

Contratiempo (2016)

Tak tohle bylo silene, az do 3/4 filmu to neni nicim zajimave, proste vypravi pribeh, ktery je ale už tak hodne poutavy a vtahující. A pak se poslednich 20minut solidně rozjede a az do zaverecnych titulku nepusti. To, jak se to vsechno rozuzlilo a pak zase 1000x zauzlilo, bylo asi to nejlepsi na celem filmu a po konci filmu na to jen hledíte a přemyšlíte a dochází vám, co se vlastně stalo. Jedna z nejlepsich žánrovek tohohle typu, co jsem kdy viděl.

Castle Rock (2018) (seriál)

Prvni dily nabeh jak prase, od 3-4 dilu uz to absolutne prestava bavit, 7 dil jsem uz skoncil a vypnul. Taková nesmyslná nudná slátanina, kolem ktere je strašné tajemno, ale ve vysledku se vlastne celych 7 dilu vubec nic neděje. Skarsgaard je super, ale nema zde moc mista k vykonum. Hruza a des, jestli se tohle docka 2. serie, tak jde svět do sraček..

V domě (2016)

Hodně nadpruměrná a vcelku neznámá “hororová” novinka, obzvláště se mi líbila hudba, která tam uplně sedla. Nápad slušný, ikdyž ti, co viděli The boy nebo Housebound, to zřejmě v prvních minutách prokouknou. Nicméně pořád jde o dost dobrý filmek, který drží napětí a atmosféru a má intenzivní finále, kdy prostě rodině fandíte o stošest. Jediné, co se mi nelíbilo, že záporák byl na scéně trochu moc, takže ztrácel na děsivosti, a zvuky ve stylu zombie skřeků k němu vůbec nesedly, ale to se dá prominout

Sestra (2018)

Cely film v krasnem prostredi klastera, pusobi to samo o sobe trochu creepy, jinak děj celkem slušný, lekaček požehnaně moc, mě vyděsily asi 3, což je docela dost, takže v tomhle ohledu hodně slušné. Celek působil tak na 3 až 4 hvězdy, protože úplně dokonalé a vtrhující to nebylo, ale 20minutové zakončovací finále bylo tak intenzivní a výborné, že to stačilo na 4*. Navíc propojení na konci s conjuringem, velký plus.

Boarding School (2018)

Lehounky Nadprumer 3-4hvezdy. Uplne komentar, vystihujici me pocity ma J*A*S*M. Ze skveleho napadu se to prumernym zpracovanim stalo jen obycejnym beckovym filmem, prvni pulka pomala a nudna, ale divaka zajima, o co tam vlastne jde. Konecne rozuzleni se socialnim podtextem je skvele, mozna jedno z nejlepsich a nejnapaditějšich za posledni dobu.

Gieokeui bam (2017)

Hodne dobry film, kdyby nebylo toho protahovaneho konce, dal bych 5. Ze super našlapaného napětí to přešlo v jedno velké drama, škoda.

Na doraz (2017)

Akce a napeti slusne,jinak ale pribeh a celkove zpracovani nic moc. Slabsi 3*

Upgrade (2018)

Skvele natoceny film, vsechno do detailu super a přesně. Děj a konec strhující a vykon hlavni postavy az roboticky presny. Gore sceny byly jedny z nejlepsich, co jsem kdy videl.