Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Má to své silnější chvilky, ale celkově ***. Každopádně nemohu říct, že by mě film zklamal, neboť jsem se neřadil mezi lidi, kteří by na něj tolik čekali. Navíc jsem ani knižní předlohu nečetl, takže hodnotím opravdu jen dojem z filmu. Pro mě průměr.

Juno (2007)

Hezké. Tak trošku jiná (vážnější a inteligentnější) komedie, ale o to zajímavější. Komedie o náctiletých nejen pro náctileté. Je to poutavě natočené, herecké výkony v čele s Ellen Page jsou dobré a celé to doprovází výborná hudba a po celou dobu na mě z filmu sálala pozitivní energie ač se neřešili zrovna košér věci.. Po druhém shlédnutí dávám pátou hvězdičku, nemám tomu co vytknout.. :)

Hancock (2008)

Zajímavý námět, hodně dobrá první třetinka. Zbytek ujde, ale konec je prostě hroznej. Zkazil mi dojem z celého filmu. Ale je vidět že Will Smith je taková malá factory na peníze (a solidní ožrala :))) Po druhém shlédnutí 5/10..

Scary Movie 4 (2006)

Mohlo to dopadnout hůř, ale zase extra nadšenej jsem z toho nebyl. Jsou lepší parodie.

Žhavé výstřely (1991)

Tenhle film se se mnou táhne od dob, kdy jsem měl ještě daleko do toho, aby mě zajímala děvčata a místo toho jsem tak trávil hodiny a hodiny s bratrancem koukáním na Žhavé výstřely ať už 1. nebo 2. díl. Dopracovali jsme to tak daleko, že jsme si pouštěli oba díly bez zvuku a doprovázeli obraz naučenými konverzacemi a hláškami. :) Ty doby jsou už sice dávno pryč, ale i dnes jsem schopen dát některé scény dohromady s přehledem. A především, můžu se smíchy potrhat i po tolika letech při shlížení těchto pro mě legendárních parodií. Prostě super!

Agent WC 40 (1996)

Jestli patříte k těm lidem, kteří se rádi od srdce zasmějou i za cenu toho, že ve filmu jsou hluchá místa, tak tady bych neváhal. Já se k této sortě řadím a tudíž se s Leslie Nielsenem opět dobře bavím.

Utopenec na útěku (1998)

Další krásná parodie z dílny Leslie Nielson. A asi jeden z nejlepších míchanců na hollywoodské trháky co znám. Jsou slabší chvíle, které jsou ihned nahrazeny něčím odzbrojujícím - viz útěk v lese před vlakem, pobřežní hlídka či párečky a psi :) Pokud se vám stalo, že jste viděli nějaký slabší kousek od Leslieho a neviděli Utopence, tak se nenechte odradit a zkuste tohle!

Drákuloviny (1995)

Opravdu mě překvapuje tak nízké hodnocení, já se u toho výborně bavím pokaždé. Není to taková ta parodie, která se snaží být vtipná stůj co stůj v každé scéně, ale vše se děje podle předem daného příběhu a vše je pečlivě vyváženo. Co se týče Leslieho, tak také žádné výhrady, udělal z Draculy opravdu vtipnou postavu a o to šlo ;-)

Protiúder (2002)

Dlouho jsem se tomu vyhýbal, očekávajíce, že jde o blbost, ale nakonec se to docela dalo.. Nic nečekejte a budete se dobře bavit.