Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Bylo to hezký. Takový neurčitý až dokumentární pohled na věc. Chvíli se 'fandí' jednomu, podruhé druhému.. Abych řekl pravdu, tak jsem z těch postav byl trošku zmatený a nevěděl, koho považovat za klaďase či naopak. Jestli to byl účel, tak se to povedlo.. Bradíkovi ty tmavý vlasy docela seknou, sympaťák a odehrál si své, co se týče Afflecka, tak hrál hrozně nesympatickýho člověka. Toho bych si k sobě nepustil, ale asi to tak mělo vyznít, netušim. Musim zmínit vizuální stránku, která si myslím je více než povedená, byla to pastva pro oči, na druhé straně to bylo moc dlouhé, dokoukal jsem to nadvakrát..

Klub sráčů (2000) odpad!

Bylo to na mě moc nechutný a trapný.

Beetlejuice (1988)

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií. Ruka Tima Burtona a skvělý Michael Keaton, kterému dobře sekundují Alec Baldwin s Geenou Davis a fajnšmekry potěší i Winona Ryder :) Skvělý nápad, krásný humor se spoustou hlášek a skvělá hudba. Bez váhání 5*

Americký gangster (2007)

Je to spíše 4,5* a to ze dvou důvodů. Nemám filmu moc co vytknout, neboť se po pomalejším startu docela slušně rozjel, ale na druhou stranu jsem měl i s odstupem času pocit, že ač to bylo výborně natočeno a zahráno, tak k páté hvězdičce tomu chybělo něco, co by mě chytlo za srdce.

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Až hanba, že jsem se k tomuhle klenotu dostal až teď.. Od první minuty mě to chytlo a nepustilo, na konci nějaká i ta slza ukápla. Skvělá atmosféra a herecké výkony. Tenhle kousek řadím mezi mé nejoblíbenější filmy. Pokud neznáte, vřele doporučuju! PS: Přiznávám, že Lea jsem před Titanicem příliš nevnímal a po Titanicu považoval spíš za všechno možné, jen ne dobrého herce a jsem rád, že mě nutí se kát.. Během posledních let se dostal mezi mé nejoblíbenější herce – hlavně proto, že prostě umí.. To jak zahrál tady, to prostě oskarové bylo, ale nijak bych kvůli tomu netruchlil, protože myslím a věřim, že se ještě dočká ;-)

Comeback (2008) (seriál)

Jeden z povedenějších seriálů Novy, ale... Na nějaké lepší hodnocení zde ale asi je trošku moc trapnosti, dalo by se říct, že tím zábavným jsou asi jen Dejdar a občas Matonoha, ale když už na to přijde, tak jde o zábavu opravdu povedenou. Slušné 3*.

Insomnie (2002)

Skvělý nápad, ale co zaslouží velké uznání a poklonu tak je super obsazení, protože Al Pacino a Robin Williams hrajou bombasticky a film táhnou bez větších potíží. Má to svou atmosféru a už kvůli zmíněným hercům ani nechybí akce. Výborné.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Kdybych viděl do budoucna, tak se na seriál přestanu dívat na konci třetí série s tím, že to nějak dopadne. Doufal jsem, že po slabší čtvrté sérii přijde opět nějaká vzpruha, ale bohužel se prozatím nic nekoná. Je to tak, že jednou se povede pěkná epizoda (hlavně díky postavě Barneyho), ale pak jsou další dvě, tři, čtyři o ničem...

Californication (2007) (seriál)

Zvláštní seriálový počin. Popravdě jsem k prvním dílům přistupoval lehce skepticky, neboť jsem dle prvních referencí od přátel čekal především oplzlou podívanou (ano, byl jsem obeznámen jen a pouze s úvodní scénou v kostele).. vydržel jsem a hle, ono to začalo být zajímavé, sarkastické a plné cynismu hlavního hrdiny, kterého si prostě oblíbíte. Moc pěkné a bez váhání 5*, jen prosím: žádnou další sérii, takhle to bylo dokonalé! Dodatek: Další série jsou, ale zatím odolávám :)

Ledové ostří (1992)

Skvělý film o krasobruslení (docela paradox, že?). Výborná zápletka, je až rozkošné, jak se ústřední dvojice škádlí, přičemž jde o scény vtipné! Asi jeden z nejoblíbenějších filmů mé sestry :-)