Hitman: Agent 47 (2015)

Nejaké super-hyper-dievča so schopnosťami, ktoré zdrhlo od X-Menov sa spojí s drsne sa tváriacim agentom 47 aby našla nejakého chlapa, o ktorom sa až neskôr dozvie, že to je jej fotrík. Po jej fotríkovy ale ide aj Syndikát International, ktorý ho chce využiť, aby vybudoval vlastnú armádu štyridsaťsedmičke podobných agentov. Zápletka jak sviňa, celé toto dielko zachraňovala akcia. Bola prehľadná a dobre sa na ňu pozeralo.

Batman vs. Joker (2016)

Slabšie než komiksová predloha, ktorá je TOP. Ale zase máme tu Marka Hamilla a Kevina Conroya ako najlepších dabérov Jokera a Batmana. Och a Batgirl s Batmanom mali sex, takže dávam štyri hviezdičky.

RoboCop (1987)

Je drsný, je mi vidieť iba bradu a chráni nevinných pred delikventami, ktorí za najlepšiu zábavu považujú rozstrieľať policajta na cucky. Áno, reč je o Murphyho zákonoch (ok, tie zákony sú v úplne inom kontexte), v obrnenom obleku, ktorý za jeden večer dokážu vyriešiť všetko od lúpeže v obchode, cez pokus o znásilnenie, až po rukojemnícku drámu so starostom. A ku koncu si náš milý Robopolicajt podá mocného, bohatého a zkorumpovaného magnáta, ktorý má vo vlastníctve dvojnohého bojového robota, ktorému robí problém zísť po schodoch. Nakoniec tomu dávam LEPŠIE 3.

Doktor Strange (2016)

Benedict Cumberbatch hral vesmírneho teroristu, známe anglického detektíva a Všetko. A teraz preberá rolu najznámejšieho kúzelníka komiksového sveta, aby zabránil sympatickému Dánovi s divnými očnými linkami v zničený sveta. Yup, dobré sa na to pozeralo.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Najprv sme tu mali originál, celkom krutý. Ten sa potom prispôsobil mladému publiku. Táto detská verzia sa zase preškrtala a vzniklo toto. ZLOba/ZLOriana je aj napriek slovu ZLO v jej mene do morku kostí dobrá. Aurora, no, keď sa hovorilo, že z nej vyrastie krásavica, čakal som Megan Fox. Nestalo sa. A čo sa týka bozku z pravej lásky, scenáristi s nami pekne vypiekli.

Ghost Rider 2 (2011)

Ako poraziť Satana? Omotajte ho reťazou a majznite ním o Zem. Ďalej tu Nicolas Cage dáva svoje typické xichty a potom je tam ešte nejaký divný zlý týpek, v ktorého prítomnosti zčierne obrazovka. Bože, jednotka bola zábavná blbina, toto je len blbina.

Pád Londýna (2016)

Tak, po G.I.Joe 2 nám amíci druhý krát rozmrdali Londýn. Butler berie do rúk zbraň a zachraňuje Eckharta, lebo masívny, predvídateľný, dobre (filmársky) spravený vražedný útok na lídrov západného sveta môže prežiť len americký prezident, s ktorého smrťou treba čakať, kým nabehne elektrina, aby sa jeho smrť mohla livestreamovať. Akcia, streľba, pästné súboje sú celkom fajn, Butler sám zlikviduje barák plný teroristov, zatiaľ čo vonku ho kryje armáda. Škoda tej krátkosti, hlavný zloduch mohol dostať viac priestoru. Ako jasné, dej sa odohráva v Londýne a on je zalezený kdesi v Arabsku, ale i tak. Ďalšou škodou je toľkých logických chýb, to ale k takému to druhu filmu patrí.

Padesát odstínů černé (2016) odpad!

Predstavte si ostrovček s nápisom Vtipnosť. A teraz loď, ktorá sa volá Päťdesiat odtieňov čiernej ako zďaleka tento ostrov míňa a zakotvuje u ostrovu Trápne a nudné ako Päťdesiat odtieňov sivej. Škoda, že ju pri tej plavbe nepostihol rovnaký osud ako Titanic.

Terminator Genisys (2015)

Ja vám neviem. Je tu zuby ceriaci Arnie (na tom sa vždy nasmejem), T-1000, T-3000 (ktorý je len vylepšená T-1000 a nejako nezaujal), zaznie tu Bad Boys, máme tu aj časové paradoxy, ktoré sa vysvetľujú komplikovane, aby to znelo naozaj cool a samozrejme akcia, akcia a zase prepálená akcia. Ale nejak to nedokázalo zaujať.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Jedna hviezdička za Bertu a Jakea, druhá za to, že potom následovalo NCIS.