Marilyn Manson - Personal Jesus (2004) (hudební videoklip)

S komentářem od MikeManson nesouhlasím, klip průměrný až podprůměrný a cover otřesný. Každý máme právo na názor, já mám takovýto;-)

Marilyn Manson - Coma White (1999) (hudební videoklip)

Tady už to šlo s MM trochu z kopce, hudebně slabší, textově opakující se, ale klipy stále koukatelné.

Marilyn Manson: Tourniquet (1996) (hudební videoklip)

Dnes těžko věřit, že MM byli někdy hudebně zajímaví. Výborný klip z jejich nejlepšího alba, kterým mě namlsali, aby mě pak několikrát zklamali a já nad nimi definitvně zlomil hůl.

7 čili sedm dní (1994) (pořad)

Legendární a nedoceněný diskuzní pořad. Tenkrát, když se tento pořad na Nově objevil, vypráskal nezáživné ČT debaty s Prorokem (takovej ten kudrnatej brejlatej důležitě se tvářící) a snad ještě s Černým na jednu hodinu po poledni, protože se ČT na tu nezáživnou unylou srágoru s koženejma křeslama a umělým fíkusem nikdo nedíval, taková byla Sedmička pecka. Zvyšuju hodnocení na pět, ve srovnání s dnešními politickými debatami je to klenot, legenda, klasika.

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad) odpad!

Dříve, circa před deseti lety, se na Otázky dalo i dívat, teď je to nezáživná na dvě hodiny natáhlá nuda, která nezaujme ničím, naprosto ničím. Měním hodnocení z hvězdy na odpad. Stará dobrá Sedmička a konfrontace za každou cenu. Vávro, vrať se!

Superdebata (2016) (pořad) odpad!

Typická ČT nuda s vyčpělým Moravcem a zdůvodněním, proč pozvat jen některé a jiné nikoliv. Jako bonus nezáživné a v minulosti stokrát slyšené plky. Doba skvělých konfrontačních pořadů typu Sedmičky na Nově je bohužel dávno pryč a Moravec je přece "profesionál", tak ho tu máte, poplatky platící holoto, třikrát do týdne. To se vyplatí.

Zlatý Muž z Ria (2016)

No, dokument asi ne, spíš sedmdesátiminutový sestřih momentů z Krpálkova života, kdy v prvních třiceti minutách jsou ty momenty připomínány titulky a články z novin v kombinaci se záběry z tréninků a soukromého života těsne před LOH v Riu. Dalších čtyřicet minut je pak sestřih zápasů z Ria s původním Rejmanovým komentářem (cca 20 minut) a následné společenské povinnosti, oslavy na náměstích a akcích apod., tedy docela nuda, která o Krpálkovi neřekne ani ň. Podíval jsem se jako sportovní fanda rád, ale do sbírky bych tento filmeček zařadil asi jen kdybych byl hodně velký fanoušek juda, což jsem (a hodně k tomu přispěl Lukáš, za což mu děkuji, protože judo je skvělý sport na sledování - ne, nedělám si legraci, fakt je to zábava). P. S. Pro mě nejzajímavější informace z celého filmu - Krpálek je prý, dle testů, judistickým antitalentem.

Vinnetou (1980) (seriál)

Na imdb hodnocení 6,1 (61 hodnocení), tady 24 % a 254. nejhorší seriál. Pro fanoušky K. Maye se o moc horší počin než filmy nejedná, naopak většinu (tj. více než polovinu) filmů strká s přehledem do kapsy. Jinakost a odlišnost je výhodou, kdo by pořád čuměl na stejné ksichty ve stejném prostředí? Velmi slušný seriál.

M*A*S*H (1972) (seriál)

První tři série jsou vtipné a takřka geniální, od 4. série už to začíná drhnout až trapákovatět a circa pětina dílů jsou vyloženě nudné, patetické kraviny.

Rada nad zlato (2015) (studentský film)

Nejen na studentský film slušný dokument. Obsah nemá smysl komentovat, to snad ví každý, že nagelovaní chlapci v kvádru za litr až dva (tzv. polystyrenový, na těsno upnutý oblek ze supermarektu) hrající si na kdovíco těžko poradí s čímkoliv, co se týká financí, když nemají ani maturitu ze střední ekonomky, natožpak vysokou, ale forma už za zmínku stojí. Je to takové neučesané, chvílema dobré a profesionální, chvílema amatérské a nedořešené, příliš vysvětlující a vnucující vlastní názor, ale nikdy vyloženě špatné a hloupé a neměl jsem ani chvíli pocit, že byl dokument tvořen takzvaně na koleně. J. Charvát potenciál má. Dokument sám o sobě stojí za zhlédnutí už jen kvůli záběrům z akcí OVB, u těch jsem se nasmál, hodně jsem se nasmál.