micle21

micle21

okres Praha

19 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  Tom Hanks

  Miluju devadesátky a s nimi je neodmyslitelně spjatý Tom Hanks. Samozřejmě toho hodně dobrýho natočil i pak, ale tehdy válel prostě jako nikdo jiný. Prostě Pan herec, který zahraje dobře sebetěžší roli.
  Těch filmů je hromada, ale jeden za všechny...Forrest Gump, kterýho snad musel vidět každý civilizovaný člověk.

 • foto

  Kevin Spacey

 • foto

  Stanley Tucci

 • foto

  Patrick Wilson

 • foto

  Ondřej Vetchý

 • foto

  Liev Schreiber

 • foto

  Brad Pitt

  Taková jistota v herectví. Mají ho rádi ženský i chlapi, každý za něco jiného. Má obrovské charisma, takže vás jeho výkon ihned ohromí.
  Miluju ho hlavně za jeho spolupráci s Davidem Fincherem. Fight Club a Se7en jsou snad nejbožejší filmy vůbec.

 • foto

  Will Smith

  Opět akční hrdina, který se mi opravdu líbil ve filmu Mizerové i s Martinem Lawrancem a samozřejmě Michaelem Bayem. Další povedený film byl Hancock nebo trilogie Muži v černém a samozřejmě Den nezávislosti. Dále Já, robot...já, legenda a další.
  Ale je prostě boží snad ve všech filmech, co natočil. Charisma dělá svoje.

 • foto

  Robin Williams

  Vždycky podal diametrálně odlišnou roli způsobem sobě vlastním a za to ho uctívám.
  "Robin celý svůj život pomáhal ostatním. Ať už bavil milióny lidí na jevišti, ve filmech nebo v televizi, zvedal morálku vojáků nebo uklidňoval nemocné dítě – Robin chtěl, abychom se více smáli a méně báli. My všichni, kteří jsme Robina milovali, nacházíme trochu útěchy v neuvěřitelné záplavě lásky a obdivu od milionů lidí, jimž obohatil životy. Jeho největším odkazem, mimo jeho tří dětí, je všechna radost a štěstí, které poskytl ostatním. Především těm, kteří se potýkali s těžkými osobními problémy.
  Robin byl střízlivý a odvážný, když bojoval s depresemi, úzkostí a raným stádiem Parkinsonovy choroby, o níž ještě nechtěl mluvit na veřejnosti.
  Doufáme, že Robinova tragická smrt inspiruje ostatní k tomu, aby se při svých osobních bitvách zbavili strachu a našli sílu k vyhledání potřebné péče a podpory."

 • foto

  Leonardo DiCaprio

  Momentálně je snad nejžádanějším hercem vůbec. Za svou, poměrně stále nedlouhou, kariéru si zahrál těmi nejznámějšími a nejvyhledávanějšími režiséry současnosti. Bazz Luhrman, James Cameron, Woody Allen, Danny Boyle, Steven Spielberg, Sam Mendes, Ridley Scott, Christopher Nolan, Quentin Tarantino a Martin Scorsese. S těmi všemi měl tu čest spolupracovat.
  Z těch hlavních chybí už jen Fincher. Ačkoli už je ten geniální 90s Fincher pryč, i tak doufám ve spolupráci, která by jistě vyústila v geniální dílo a oba by to povzneslo na úplný vrchol...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace