Ženy v pokušení (2010)

Po paní Poledňákové přichází pan Vejdělek a mohu jen s radostí napsat,že pan Vejdělek umí navázat na staré dobré komedie,kde se řeší rodinné vztahy s nadhledem a humorem,kde divákovi jistě srdce zaplesá.Vynikající paní Balzerová,paní Vlasáková i pan Zach.Jen mi tam tak trochu neseděl pan Macháček,který mne nepřesvědčil,že on je ten proháněč dvacetiletých holek.Jinak vynikající nápad,hezká hudba a film utekl jak voda...A musím i napsat,že se mi stalo poprvé v kině,že po skončení filmu diváci začaly tleskat.Samozřejmě bylo vyprodáno,i to o něčem svědčí.

Titanic (1997)

Skvost světové kinematografie. Dne 6.4.2012 jsem viděl film znovu,ale ve 3D a musím podoktnout,že 3D se povedlo a díky tomu film na mě zapůsobil jako před lety.Skvost.

Rec 2 (2009)

Pokračování těžkého nářezu z prvního dílu ze začátku filmu naprosto nefunguje,dějová linie je slabá a tak film pár minut nudí....co ale nastane potom.Záběry kamery ve stylu hry "Doom",krvelačné příšery.Moc pěkné do chvíle,než zjistíme oč tu běží(...bohužel do příběhu je nacpáno náboženství...a parta blbejch teenagerů).Jakmile ale zmizí ze scény(hádáte dobře,jsou sežráni),tak děj se opět dostává do plných obrátek a je radost a strach film dál sledovat.Bohužel už to není skvělá jednička,ale i tak budete přivýrat očka.Jen za sebe si ale přeji,aby nám nezvnikl třetí díl.

G-FORCE (2009)

Nejnadupanější akční kreslený film pro děti.Tak docela závidím dnešním dětem,na co můžou jít dnes do kina.Ale na druhou stranu...neprojevují se po takových filmech apod. sklony k násilí u dětí?

Pravidla lži (2006)

Výborný a tak trochu nedoceněný film díky malé návštěvnosti v kinech si Vaši pozornost jistě zaslouží aspoň na dvd,když jste do kina nešly.

Muži v říji (2009)

Tvůrci si snad dělají srandu???Až na jeden moment jsem se vůbec nezasmál.

Ztraceni v lásce (2009)

Film o velikánské náhodě,o jedné bláznivce a jednom hledajícím...Film ,který potěší ,ale významné dílko od něj nečekejte.Slušný průměr.

Dějiny násilí (2005)

Tak takovej super nářez jsem opravdu nečekal.Nejdříve hezká romantika,která se velmi rychle přemění v drsnou gangsterku,která má ale hlavu i patu.Výborný film a výborný Viggo Mortensen.

Saw 6 (2009)

Co čekat od šestého dílu nového,když ty předcházející už čerpaly až vyčerpaly tématu skládačky?...Tvůrci evidentně zapracovali na nápadu pojišťovny a její nelidské rozhodování ke svým klientům.Nám se tak ucelil nápad filmu a povedlo se opět důstojně posunout děj na další hlavní osobu,tzv.skládačku.Slušný nadprůměr.Co nás čeká v sedmém díle?

Ostrovní zprávy (2001)

Tak drsná krajina až si ji zamilujete,tak výborní herci až budete zklamáni ,že film končí...Drsné severské drama o pocitu života a jejimi útrapami o vyrovnání se svými vzpomínkami...doporučuji.

Časové pásmo bylo změněno