• Krátkometrážní

Tanečník (2016)

Rockový doprovod dokumentu k baletu. Zajímavé. Poutavé nahlédnutí do zákulisí baletu, který je jednotvárný a ubíjející jak bylo řečeno v dokumentu. Polunin si zaslouží obdiv.

Victoria (2015)

Vzít nůžky a pořádně film prostříhat. Takto dlouhá příprava loupeže a figurkaření ztracenců, samorostů a pomatenců je zbytečná.

Vražda v Orient expresu (2017)

Depp působí sebevědomě. Muselo se jim ve vlaku u kafíčka a občerstvení natáček příjemně.

Silnější (2017)

Gyllenhaal je zde vynikající. Film má energii a napětí, neupadne do sentimentality, ale stejně mě to prostě nezaujalo ba nudilo. Asi je to předvídatelností.

Sněhulák (2017)

Kniha se nepovedla převést na plátno a minutáž se nastavováním nafoukla zbytečně na dvě hodiny. Velmi matný a neuspořádaný film.

Popelka (2015)

Popelka ve svižném tempu, pohlednýma postavami a vypravěčem, který je místy až moc doslovný ("sestry mají hezké tělo ale jsou ohyzdné uvnitř").

O myšce a medvědovi (2012)

Půvabná ilustrace a zábavný děj se zvířecími postavami, které jsou oduševnělé.

Určitě, možná (2008)

Typ příběhu, kdy mladí lidé hovoří o své zamilovanosti. Cílové publikum jsou ženy a příběh nezní věrohodně. Ale muži, kteří mají s láskou vtší zkušenosti si v tom najdou to své. Pobavila mě hláška "Právě když chtěl strčit penis do jiné vagíny, uvědomil si, že ta jeho je ta pravá."