The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Tohle byla jedna z nejlepších epizod napříč seriály. Ohromně krásná a zároveň smutná cesta dvou lidi, kteří si v pekle vytvořili svůj ráj.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Tohle už je fakt křeč..Mělo to už dávno skončit a to říkám jako velký fanda X-menu.

Nabarvené ptáče (2019)

Víc takhle kvalitních filmů, prosím. Kamera byla naprosto skvostná, ta scéna v zimě, kde pomalu padají vločky, úžasný. Obecně jsem dle recenzí a ohlasů čekal daleko drsnější film. Výborná práce a po dlouhé době kvalitní Český film.

Avengers: Endgame (2019)

Dlouho jsem se k tomu dokopával a veděl jsem proč. Pro mě určitě mnohem horší, než předchozí díl. První dvě hodiny jsem se fakt vyloženě nudil, humorově to jde taky mimo mě (holt mi není 15) a konec mě citově taky dost obešel. Ve výsledku jsem něco takového vlastně čekal.

Na špatné straně (2018)

Ty dialogy a atmosféra! Kež by se točilo takových filmů víc.

Ticho před bouří (2019)

Podle popisu to mělo celkem fajn potenciál, ale nakonec je to úplná blbost. Škoda.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Tohle je film tak pro 15 leté. Hezky to vypadá, ale jsou to 2 hodiny ničeho. Svět vůbec není vysvětlený, kdo je kdo, co a jak funguje, prostě nic. Logika chovaní, nebo i přiběhu težce kulhá a obecně je příběh těžké cliché. Nuda seď.

Složka 64 (2018)

Určitě nejlepší díl ze všech čtyř. Místy správně temná atmosféra, skvělá hudba a charaktery logicky navazující na předchozí díly a vhodně se rozvíjejí.