P.S. Miluji Tě (2007)

Verdikt: Příjemný a optimistický (ano, slečny, optimistický) film s několika vtipnými scénami plus fešák Gerald a další nahý chlap, co víc si mohou ženy přát? :o) Muži, vemte své půvabnější polovičky do kina, nepřistupujte k tomu s despektem a sledujte, co film udělá s vaší přitelkyní/manželkou. P.S. Nemůžu se zbavit dojmu, že Korejci by se stejným námětem naložili ještě lépe, emotivněji a zasáhli by i mužskou část diváků.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007) odpad!

Verdikt: Beta, geek? Fuck this sheep?! Odpad! aneb přehled herců a nahých hereček bez jakékoliv herecké (pzn. autora: porno není herectví) budoucnosti.

Snoop Dogg's Father Hood (2007) (pořad)

Verdikt: Více než Method & Red Show se toto podobá Simple Life, ovšem tam kde M&R Show táhnou vtípky ústřední dvojice, tam kde kde SL táhnou kupředu Nicole the Bitch a nemotorná sexy Paris, tak tam samotný Snoop Doggy Dogg (prozatím) plus jeho rodinka nestačí. Uvidíme po více dílech. EDIT: Po 4 dílech musím říct, že se docela bavím, Snoop je doma pod pantoflem, dětičky nebaví fotbal ani s Beckhamem. Ale koukám na to jen kvůli němu. Drop It Like It's Hot!

Majestic (2001)

Verdikt: Povedený film, který mě v několika pasážích dojmul, ale je to Frank Darabont, tak jsem i já čekal něco více než poctivou limonádu s předvídatelným dějem, zabalenou do 152 minut.

Beowulf (2007)

Verdikt: Asi to bude tím, že na filmy poslední dobou nemám moc času, takže jich vídím poskrovnu, ale tenhle epos mě prostě dostal. Ano, i když mě to bude stát nějaké body důvěry na ČSFD, tak se přiznám, že mě naplno posadil do sedačky a na konci přinutil pozpěvovat si hlavní hudební motiv filmu celou cestu domů. Bond, Leonidas, Han Solo, Robin Hood, Spartacus, gladiátor Maximus, Rocky Balboa, Superman, Tarzan, Batman, Spiderman, Zorro, John McClane, Neo, těm všem by nahý (ano, čtete správně - nahý) Beowulf nakopal prdel. A to hodně stylově.

Alvin & the Chipmunks (1983) (seriál)

Janku to byl seriál, ne film, proto si ho asi viděl 10x :o) No a dočkáš se nového filmu, tak už si rezervuj lístky ;o)

Hairspray (2007)

Verdikt: Tak tohle fakt ne. A to si vemte, že John Travolta v ženském kostýmu ala Eddie Murphy na tom není to nejhorší. Barevný remake pokus o retro muzikál, kde krásní a úžasní lidé řeší nejen své vlastní ''problémy'' (všimněte si uvozovek), a navíc rasové problémy, jak jinak než bezchybným tancem a zpěvem. No jo, všichni krásní mladí lidé umí nejen synchronizovanně tančit, ale i zpívat...wow...nastříkejte jim hairspray do pusy a bude klid. PeS: Pokud se k tomuto filmu nějak dostanete, podívejte se tedy na úvodní cestu hlavní hrdinky do školy, pokud vás toto znechutí, nekoukejte dále - pokračujte to úplně stejně.