Baba na zabití (2003)

Verdikt: Pro mě byla největší filmová baba na zabití Sheba Hart alias Judy Dench v Zápiscích o skandálu, tahle babička byl slabší odvar. Slušná to komedie.

Gympl (2007)

Verdikt: Výborná hudba, prostředí, nápad a repliky, které mi ovšem v takových 80% přišly jako opravdu strašné postsynchrony, dodělávané po natočení filmu, aby šlo hercům (a zejména mladým herečkám) lépe rozumět, což působilo jako pěst na ucho.

Mr. Orgazmo (1997)

Verdikt: Nechci vypadat jako buzík nebo tak něco, ale myslím, že tohle byl totálně úchylný mormonský nářez s pornografickou příchutí.

Černé ovce (2006)

Verdikt: Tyhle zombovečky mě nijak nenadchly, po mravencích, pavoucích, hadech a nevím čím vším ještě, jsou tady ovce. Na zadek se z toho neposadím.

Ratatouille (2007)

Verdikt: Ňouma, jeho zlý šéf, románek s kolegyní z práce, zatrpklý kritik a dokonalá krysa, všechno to jsou ''jenom'' obyčejné karikatury postav a scén něčeho, co už každý z nás viděl. A krásné a všemi milované Pixar-balení tomu prostě nepomůže.

Únos (2006)

Verdikt: Kraťas? Od Pixaru? WOW! To je pecka! Dávám plný počet! Pche...

Pokoj 1408 (2007)

Verdikt: Viděl jsem režisérskou verzi, která má 113 minut, což je až až. Rozjíždí se to velice slušně, napětí houstne každou minutou, někdy uprostřed už dochází k opakování, stále megalomančtějšímu ukázování toho, že pokoj je opravdu fucking evil, což trochu nudí. Rodinné melodramatické pasáže mohly klidně chybět. Závěr nezklame, ovšem v režiserké verzi je prý jiný než v klasické, tudíž se zdejší názory budou v tomto lišit.

Fido (2006)

Verdikt: Bill, get your own funeral, Timmy and I are going zombie. :o) Tak tahle veta me dostala! Zombie retro komedie ala Stepfordské paničky vs. Zoufalé manželky s příjemným hereckým ansámblem a úžasnými všudypřítomnými zombíky ve vedlejších rolích. Chcete je?

Medvídek (2007)

Verdikt: Je vidět že celá parta starých známých - Hřebejk, Jarchovský, Macháček, Luknár,Trojan, Vilhelmová, Geislerová, Burger - přibrala své malé ratolesti, které se jim on natáčení filmů minulých narodili, vyměnili si pár zkušeností ohledně rodičovství a natáčení filmu si parádně užili. Jen škoda, že se to kompletně nepovedlo přenést na diváka.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Verdikt: Co si po tomhle filmu zapamatuji? Nekonečné tlachání o ničem několika sexy holek - ve výsledku poněkud nudné, což je možná způsobeno delší SE verzí, kterou jsem viděl a na straně druhé naprosto bombastickou stíhací jízdu Zoë Bell na kapotě Dodge Challenger ze sedmdesátýho, s čtyřistačtyřictíkou motorem a v bílý barvě - WOW!