The Mandalorian - Kapitola 1: Mandalorian (2019) (epizoda)

Dostal jsem se k tomu vlastně jen díky Pedrovi v TLOU. Nemůžu říct, že bych se nějak extra dobře bavil, ale dobře vím, že rozjezdy bývají vlažné. Takže nebudu moc zlej a tedy 70%.

Beetlejuice (1988)

Nevkusná komedie Tima Burtona, nemám rád Tima Burtona blah blah blah....Kkti vydlabaný :DD

Avatar: The Way of Water (2022)

Jako půlhodinové technologické demo by to bylo jistě poutavé. Ovšem jako tříhodinový kino spektákl je to scénáristicky prázdná eko agitka, kterou protlemí hlavně v Japonsku. Úplně nejvíc je ten konec, kdy tam mají borci z druhýho klanu dceru, ale všichni se zdekujou do prdele a nechaj všechny tam. To jsem jako šel úplně do kolen. Trojka tak na doma rychloposuvem.

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Jako epizoda slušný, ovšem sere mě, že vynechali celkem dost zábavnou pasáž ze hry. Tělocvična, visení vzhůru nohama a likvidace clickerů nebo rozhovor Ellie s Billem....o to všechno jsme přišli. Je načase jako fakt přitlačit na pilu.

Holčičky (2022) (pořad) odpad!

Tak kvůli tomuhle Agátka roztáhla i anál.

Párty Hárd (2019)

Hrozná prasárna, od který jsem i já občas odvracel oči. Martyho celkem uznávám, ale je to nemocný hovado.

Bezva ženská na krku (2016)

Film začne vyloženě skvěle. První kontrast mezi ústředními postavami je fakt dobrej a to hovado, který tu Vetchý předvádí, mě vážně bavilo. To byl jeden aspekt, na kterým film stojí. Druhý je samozřejmě půvab Petry Hřebíčkové, která je tady, řekněme kulantně, nesmírně rozkošná. Jenže jak to tak bývá, obě postavy se do sebe zahledí a je po výbušných scénách. Sice k nim občas ještě dojde, ale logicky jich ubývá. Copak o to, to je všechno víceméně v pohodě. Jenže ke konci Vetchý nepřipomíná chlapa, který odhodil zášť vůči opačnému pohlaví, ale koktavýho Jirku Luňáka. Lepší 3.

Rakeťák (2022)

Sere pes na logický kopance v čele s tím, že mají jednoho testovacího letce, který je 4 roky pryč nebo že jen tak najdete supermoderní loď v budoucnosti. Film letí jako voda a díky posádce ťulpasů se nenudíte ani chvíli. Jo, už jsem viděl lepší animáky. Ale taky mnohem horší a tenhle,i když patří spíš do lepšího nadprůměru, mě teda bavil dost.

Accident Man 2: Zabijákova dovolená (2022)

Prvních 20 minut je čistá katastrofa a poprvé jsem u toho usnul. Zbytek jsem dojel právě teď a musím říct, že kdyby měl film o deset minut míň, tak se hovno stane. Od jistého momentu to je jen kecy, bitka, kecy, bitka. Vrcholem je asi souboj s nezničitelným klaunem, který nakopl film do úplně jiné roviny. Škoda těch volovin předtím. Bohužel ani díky skvělému klaunovi nebo snažícímu se ninjovi to není na víc než 2.