Fargo (2014) (seriál)

První série je pro mě značně rozporuplná, v určitých momentech mě to bavilo opravdu dobře, nicméně ten děj je takový podivný a chování postav místy naprosto nepochopové. Na komedii to bylo moc vážné, na drama moc naivní. Hodnotil bych to zatím průměrně, nijak nadšený z toho rozhodně nejsem. Uvidím, jestli se vůbec pustím do druhé série...

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Kvalitní životopisný film s napínavými scénami a zajímavými konfrontacemi, nicméně je to pravděpodobně jen na jedno zhlédnutí, takže to pro mě na plný počet nebude. 80%

Rick a Morty (2013) (seriál)

První série byla pro mě slabá. Nebyla úplně špatná, ale vzhledem k tomu vysokému hodnocení jsem čekal mnohem víc. Díly mi přišli průměrné, občas se objevila vtipná hláška nebo scénka, ale bylo tam i celkem dost hluchých míst, které mě nudily. Druhá série začala úplně stejně a první tři díly byly nic moc. Pak to ale začalo: E04, E05 a E06 byly super a bavil jsem se skvěle. V podobném rytmu se to neslo až do konce série. Vypíchnul bych ještě E09 (parodie na filmovou sérii "Očista"). Za sebe bych tedy tento seriál hodnotil kladně, ale rozhodně ho nevynášel do nebes. Je rovněž jasné, že není pro každého. Docela bych si dal nevypípanou verzi některých dílů. Třetí série: Dost hrozná, těžko koukatelná a spíš přetrpěná. Jedinou fajn epizodou je E03, jinak mě to vůbec nebavilo. Čtvrtá série: V rytmu předchozí. Možná o fous lepší, snesitelnější, ale bohužel nic zapamátováníhodného se zde neobjevilo.

Ohnivý kuře (2016) (seriál)

Čučí na to má milá, takže se tomu nezvládám vyhýbat. Neviděl jsem zdaleka všechno, zápletky jsou většinou tupé, ale místy tam jsou vcelku dobré momenty, jak dramatické, tak komediální. Babčáková to táhne, Suchánek občas vytáhne dobrou hlášku. Naopak Rybová začíná sympatie pomalu ale jistě ztrácet.

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Atmosféra jede na maximum. Aby taky ne, když tu máme takové prostředí. To, jak se příběh vyvíjí, už tak peckózní není. Objeví se pár momentů, které dějovou linii trochu kazí. Naproti tomu je zde ale celá řada povedených okamžiků a rozuzlení podle mě stojí za to. PS: Uživatel péééca67 je vocas, neboť vyzradil pointu. Má tak "dobré" předpovědi, že by mohl z fleku dělat rosničku na Nově. 75%

Zhasni a zemřeš (2016)

Není to nikterak převratný horor, nicméně mi v daný moment docela sedl, proto hodnotím nadprůměrně. Příběh je obstojný, atmosféra místy velmi slušná a pár momentů bylo dobře bubákovitých. 70%

Smrt ve tmě (2016)

Povedená hororová chuťovka se značně hutnou atmosférou a netradičním záporákem. I když, kdo je tu vlastně tím záporákem a kdo klaďasem? Pár momentů je takových podivnějších, ale po většinu času je to fajnová podívaná a jako celek bych to hodnotil nadprůměrně. 70%

Nerve: Hra o život (2016)

Když už úkolovku, tak doporučuju raději toto. Nerve baví tak 3/4 hoďky, dokud to je taková pohodovka. Potom se to začne tvářit vážně a člověk už jen kroutí hlavou až do stupidního finále. Zábava pro teenagery jak dělaná, je tam snad všechno, co dnešní děcka hltají. Starší ročníky už to zřejmě moc neuspokojí. 50%

Vyšehrad (2016) (seriál)

Vcelku trefný a místy i vtipný. Škoda, že to je tak amatérsky natočený a v tak rychlým tempu. Lepší momenty střídají trapnější. Jako satira na tu naši tragikomickou ligu a FAČR to funguje celkem slušně.

Hlas smrti (2005)

Možná jen špatný rozpoložení při sledování, ale nemohl jsem si pomoct. Mně to přišlo neskonale zdlouhavý a nudný. Musel jsem to dávat na třikrát. Zaujalo mě to maximálně nějakou tou lekačkou, nápad mi přišel nezajímavý a celkově to bylo dějově dost nezáživný. Závěr nemůžu pochválit už vůbec, velká slabota. Ono to má i pokračování? 40%