Roger Federer versus Pete Sampras aneb Střídání stráží ve Wimbledonu (2007) (TV film)

Dodnes se nemuzu rozhodnout, kdo z techto dvou geniu byl (je) lepsim tenistou. Vysledkove Roger, ale kdyz se podivam na youtube na stary videa, kdy byl Pistol Pete ve sve nejlepsi forme, a zejmena na jeho zapasy s Agassim, to byl tenis z jine planety. Neustale na siti, na kazdym povrchu zasadne utocne, smece s vyskokem - tohle uz se dneska nevidi a je to skoda. Kazdopadne vybornej dokument.

Úhoři mají nabito (2019)

Nejaky kecy tam byly dobry, provereni herci odvedli svuj standard. Nicmene Michalek musi v necem jet, protoze to, co posledni dobou vyrabi, nema nic spolecneho s jeho predchozi tvorbou. Jedna hvezda navic za prdelku te slecny, co nad ni Hadek delal kliky. Proc ji radsi nepichal, to vi snad jenom on ...

Černobyl (2019) (seriál)

Zkusil jsem chvili pockat, nez tak hysterie opadne. Bohuzel neopadla. Dokonce i syn meho tureckeho kolegy (absolutni retard, jehoz sfera zajmu je omezena na nejnovejsi iphone a hip hop) se objednal na exkurzi do Cernobylu. Celkove mam pocit, ze tech absurdnich 97% je z drtive vetsiny zasluha prave tech lidi, co jmeno Cernobyl slyseli poprve v souvislosti s timto serialem. Pro nas, co mame o teto katastrofe uz nejaky ten patek nacteno a nakoukano, to zase takova pecka nebyla. Remeslne samozrejme vyborne, o tom zadna. Ale zase nic, co by nejak zasadne vybocovalo ze standardne vysoke kvality produkce HBO. Druhy nejlepsi serial vsech dob? Tak urcite :-)

Exeter (2015) odpad!

Vsechno spatne. Kdyz pominu to, ze je dneska bohuzel trendy kombinovat horor s komedii, tak nejvetsi problem mam s tou partou NEUVERITELNYCH americkych retardu. Myslel jsem, ze uz jsem za ta leta trochu imunni, ale tohle uz bylo fakt pres caru. Vsechny zenske predstavitelky bych nechal opichat bandou nadrzenych negru. A jejich muzske protejsky vlastne taky ...

Zraněná srdce (2019)

Strasne rad bych hodnotil vys. Herecky vyborne, po formalni strance v poradku, ale tak zoufale predvidatelna romance ... skoda.

Hotel Mumbai (2018)

Australani snad neumi natocit spatnej film. Az mrazive autenticke, bez americkeho patosu - bravo!

Balkánská hranice (2019)

Tohle si asi Madeleine Albright pred spanim poustet nebude. Osobne zastavam nazor, ze tenhle vyklad je opacny extrem k te zido - americke propagande, kterou nas krmi media a pravda bude lezet asi nekde uprostred. Kdyz se ale clovek oprosti od sympatii k te ci one strane, dostane mimoradne kvalitne natoceny valecny snimek. Rozhodne palec nahoru.

My (2019) odpad!

Zatimco debut rezisera teto zhovadilosti me celkem pobavil, tohle neslo vsechny znamky mentalni retardace. Ono taky obsadit negry do filmu, ktery se z velke casti odehrava ve tme, taky neni uplne prozirave ... Nicmene picovina kolosalnich rozmeru.

Dokonalost (2018)

Hodne povedeny! Nebyl jsem se za celej film ani vychcat, coz je pro jakykoliv snimek to nejvyssi vyznamenani. Konec malinko prepalenej, ale jinak Netflix zase zabodoval.