• Krátkometrážní

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Přestože má jít o nadvládu, dinosauři jdou stranou a řeší se jenom otravný hmyz, co žere úrodu. Já nevím, ale být producent a někdo mi to položí na stůl, tak ho prostě vyrazím.

The Gray Man (2022) odpad!

Nečekal jsem od toho nic a dostal jsem ještě míň.

Myši patří do nebe (2021)

Vždycky, když vzniká nějaký depresivní animák, mám pocit, že to tvůrci nedělali pro děti, ale pro sebe. Proč ne...

Prezidentka (2022)

Jestli to měla být reklama na podporu zvolení nějaké ženy do úřadu prezidentky, tak se to silně nepovedlo. Protože Geislerová byla bravurně nesympatická. Spíš to mohla být učitelka fyziky nebo češtiny a opravovat diktáty. To už i ten Jaromír Soukup byl ve svém seriálu Premiér lepší premiér, než Geislerová prezidentka. Přitom tu jsou Balzerová, Adamovská, Melíšková, Kostková... Ty by prezidentku možná vystřihly lépe. Vetchý byl moc fajn, ale ve špatném filmu.

Idiot od pánaboha (2022) (seriál) odpad!

Pěkný námět rozblemclý do několika dílů a kecání u stolu.

Pánský klub (2022)

Proč ne... I když zase jen další romantická komedie v nekonečné řadě. Každopádně Matěj Balcar má potenciál vysoký.

Zakletá jeskyně (2022)

Slovenským pohádkám jsem nikdy moc nerozuměl a zatím se na tom nic nemění. Čengel by měl raději natočit nějaké historické drama ze slovenské historie a pohádky přenechat jiným.