Hory mají oči (1977)

Jeden ze slušných hororů tehdejší doby kdy koloval na VHS. Nemohu srovnat s pozdějším remake, které se mi také dost líbí, neboť jsem tento původní od té doby neviděl.

Rafťáci (2006)

Nemám rád zimu, ale Snowboarďáci se mi líbili mnohem víc. Až na pár hlášek a sem tam nějaké pousmání se mě to zdá oproti nedávno viděným Snowboarďákům o dost slabší a to mám léto a vodu hodně rád. Hudba mě tentokrát vůbec nesedla, ale i tak je to velmi příjemná letní komedie.

Snowboarďáci (2004)

Vynikající příjemná komedie u které po opětovném shlédnutí po letech zvedám hodnocení na plný počet. Asi jsem to viděl jinýma očima anebo záleží na momentálním rozpoložení. Už dlouho jsem se u žádného filmu tak nezasmál.Takových povedených komedií se točí málo. Pěkná hudba a po filmu jsem měl dobrou náladu.

Rukojmí (2005)

I po opětovném shlédnutí po tolika letech se mi film stále líbí, už titulky stojí za to. Jsem si 100% jistý, že tento film jsem hned po odchodu z kina hned hodnotil, tak kam zmizel můj komentář.

Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej (2005) (divadelní záznam) odpad!

Pokleslý humor založený na vulgární mluvě. Směji se rád, ale tady jsem se téměř nesmál, jen jsem žasl nad tak stupidním vystoupením, kde dva kokoti sedí na židlích a předčítají trapné texty. Tak vysoké hodnocení také o něčem svědčí.

Cirque du Soleil: Corteo (2006) (divadelní záznam)

Absolutně nejslabší Cirque du Soleil, který jsem dosud viděl. Hned od začátku děsná nuda, artistické výkony mě tentokrát také nějak nenadchly. Více trapných scén s klauny než uměleckého vystoupení.

Cirque du Soleil: Varekai (2003) (divadelní záznam)

Křídla a berle, velmi působivá hudba. Zda se jedna o nejlepší CdS jak se tu několikrát zmiňuje bych si netroufal tvrdit, ale je to dost pěkné.

Sebemilenec (2013) (TV film)

Docela pěkný mrazivý příběh nudně zpracovaný. Lepší je číst od Monyové knihy než se dívat na filmy. Tohle ženský myšlení nikdy nepochopím. Hrubián, alkoholik, nefachčenko, gauner první třídy ji obere o všechno, nakonec ji div nezabije a ona mu odpustí a stále ho miluje. A o slušňáka, který by ji snesl modré z nebe ani okem nezavadí.

Nepřítel státu (1998)

I po 15 letech mě film neskutečně bere jak svou technickou stránkou tak nadupanou akcí. Už ve své době technika ukazovaná ve filmu byla daleko překonaná a kde je dnes? Rád bych se podíval na něco podobného z dnešní doby.

Roznese tě na kopytech (2013) (TV film)

Druhý film po výborném „Tchýně a uzený" od Monyové co jsem viděl. Na tv tvorbu klasická oddechová komedie, ale její knihy jsou mnohem lepší a tuhle si budu muset tedy taky přečíst.