Pálava - Čistý vzduch (2022) (epizoda)

si děláte prdel, sejry dozrají za pár hodin? auuu, tohle bolí. Tenhle seroš je fakt utrpení

Špunti na cestě - Smlouva (2022) (epizoda)

Staví se osada a podsady, celty, krompáč, lopata, ešusy, koš na dřevo, vše svítí novotou, tomu říkám tradiční, dlouholetý tábor. Typický vesnický krámek = milion klobouků v regále, Pražáci natáčí seriál

Hlava Medúzy - Královny krásy (2021) (epizoda)

Filipe, proč nám to dělaš? Za to snad ani ty prachy nestojí, za tohle ti památník nepostaví :(

Místo zločinu Ostrava - Krásné světlo (2020) (epizoda)

Škoda, že tu není více herců z regionu, jinak hodně televizní, zatím nepřesvědčilo, ale ještě tomu dám šanci. Bořem mluví jak Ostravský Ukrajinec, trhá to uši

Godzilla II Král monster (2019)

Jeden velký digitální bordel, neudrželo si to mou pozornost, po půl hodině jsem to vzdal

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru (2018)

Z dějového hlediska to vidím  na 3+, ale tahle digitální animace nesahá ani po kotníky té původní klasické, neumím se nad to povznést

Mimozemská invaze (2017) odpad!

ku.wa, proč se točí takové sračky, 20 minut života v hajzlu :(

Andělé a démoni (2009)

Možná, kdyby jsem před tím nečetl knížku, tak by jsem dal za 3, ale prostě mi ty změny vadily. Základní osa knihy ponechána, avšak se zcela zásadními dějovými odchylkami a nějak jsem se od předlohy neuměl myšlenkama oprostit. Nechci spoilerovat, ale nějak mi připadá, jako by si Hanks dal do smlouvy, že nebude dělat akční scény a souboje. Pokud se chcete bavit, tak doporučuju nečíst knižní předlohu.