Vztahy mezi postavami našeho příběhu se komplikují. Těhotná Ája řeší nevěrného Jaromíra, Buddy se svým otcem jejich společnou budoucnost na farmě, Staňa svého bratra, Adam svou nenaplněnou lásku... Jediným řešením je proto rodinná tradice „Čistý vzduch“, kde se jde na vinici a vykřičí se tam všechno, co koho trápí. Má to i další efekt, plaší se tím špačci. (TV Prima)

ohneta

na serial se rád dívam, ne abych tam hledal chyby, ale abych e uklidnil, poslechl sem tam dobrý frky a hlavne mel pohodovou hodinku. A to mi tento serial dáva a vždy se teším na další díl! Furt lepší si poslechnout srandu, podívat se na moje oblíbené herce, než čumět na přiblblé americké serialy! Nechápu nizké hodnocení, plejada dobrých hercu, Polívka , Zedníček a další , dobrý humor a .. prostě klasika, ale asi podle jiných, pokud tam není hromada mrtvol a nestřílí se, tak to asi stojí za prd ... Některí celý serial odsuzují hned po prvním dile , na dalsi se ani nepodívají a dají odpad, ten si ja ale predstavuji jinak. Ja se bavím a su se serialem spokojený, neni to na oskara, semtam je to přepálený, ale to je záměr! Hlavně je tam opravdu sranda, pekné prostredí, pohoda  , klidek a o to běží! ()