Paranormal Activity (2007)

Po dlouhé době skvělý horor. Napínavé! I přes nízký rozpočet je to skvělý horor! 8/10!

Proroctví (2009)

Naprosto skvělý zážitek. Skvěle natočeno, napínavé a konečně také něco jiného! Pro mě obrovská škoda toho konce, který naprosto zkazil celý pohled na film. Pro to pouze 6/10

Napětí (2021)

Jsem zklamaný... Velmi jsem se těšil a nakonec nic.. Prvních 40 minut stálo vážně za nic... Scény byly typu něco bouchlo, sestřička se tam šla podívat a nic. Co se týče zbylých minut, no nevím... Nebylo to nic moc, zdálo se mi to takové nesmyslné, překombinované. Hlavně vůbec ne strašidelné... A o lekačkách taky nemůže být řeč. 3/10

Annabelle (2014)

Jako Thriller to funguje dobře, jako horor je to velmi slabé.

Winchester: Sídlo démonů (2018)

5/10 na hranici mezi dvěmi a třemi hvězdami, ale nakonec se přikloním ke třem hvězdám, protože.. + dobře natočeno, skvělé, děsivé prostředí, některé lekačky byly podle mě více, než povedené  - Příběh chvílemi nedával přílíš smysl. Závěr se mi nelíbil, nebyl strašidelný a moc jednoduše se to vyřešilo. Celkově docela zklamání, kdyby to byla klasická duchařina, myslím, že by to mohlo dopadnout lépe.

Haunt (2019)

45% Ze začátku to vypadalo na dobrý horor, bohužel. Bylo to nudné, předvídatelné a nesmyslné. Zklamání.