Tenkrát v Americe (1984)

Hlášky: Max: - "Vypadáš dobře." Noodles: - "Ty vypadáš trochu líp." & Noodles: - "Už spoustu let jsem neměl v ruce pistoli. Nemám zrovna nejlepší oči. Třesou se mi ruce. A já bych vás nerad minul." & Noodles: - "Víte, pane ministře, já mám taky jeden příběh. Je trochu jednodušší než ten váš. Před mnoha lety jsem měl přítele. Udal jsem ho, abych mu zachránil život. A oni ho zabili. Jenže on to tak chtěl. Bylo to skvělý přátelství. Dopadlo to s ním špatně a špatně to dopadlo i se mnou."

Šampióni (1992)

Hláška: Gordon Bombay: - "Nenávidím děti. Jsou stěží lidské."

Herkules (1995) (seriál)

Hláška: lolaus: - "Spletl jsi se někdy?" Herkules: - "Myslel jsem si, že jednou, ale mýlil jsem se."

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Hláška: úvodní text: - "Film, který se teď chystáte shlédnout, je zasvěcený tragédií, která postihla pět mladých lidí, zvláště pak Sally Hardestyovou a jejího invalidního bratra Franklina. Nejtragičtější je to, že šlo o mladé lidi. I kdyby ale žili velice dlouho, nikdy by nečekali a ani by si nepřáli vidět tolik hrůzy a děsu, jako toho dne. Pro ně se to idylické letní odpoledne změnilo v noční můru. Události z toho dne vyústily do jednoho z nejbizarnějších zločinů v análech americké historie známého jako: TEXASKÝ MASAKR MOTOROVOU PILOU."

Pokémon (1997) (seriál)

Hláška: Meowth: - "Nesnáším vodu, zvláště mokrou vodu."

Tristan a Isolda (2006)

Hlášky: Morholt: - "A znáš protijed na toto?" Isolda: - "Yohimbine - afrodiziakum." Marholt: - "Udělá tvrdého chlapa ještě tvrdším." & Isolda: - "Kolik si jich miloval přede mnou?" Tristan: - "Žádnou." Isolda: - "A po mně?" Tristan: - "Žádnou." & Tristan: - "Nevím, jestli je život víc než smrt, ale láska překoná obojí."

Nebezpečná síť (1995)

Hlášky: Kate Libby: - " 'Bůh dal chlapům větší mozek než psům, aby neolizovali ženskejm nohy při zahradní slavnosti.' - Ruth Libby." učitel: - "Nevím, jestli je tvá matka významný autor 20. století." Kate Libby: - "Prodalo se 2 miliony výtisků její poslední knihy." & Kate Libby: - "Doufám, že nehackuješ tak, jako píšeš." & Kate Libby: - "Nikdy neposílej ženskou udělat chlapskou práci."

Umučení Krista (2004)

Hlášky: Ježíš: - "Jidáši... polibkem zradíš Syna člověka?" & Ježíš: - "Jste moji přátelé. Není větší lásky pro člověka, než položit svůj život za své přátele. Už s vámi nemůžu déle být, přátelé moji. Nemůžete jít tam, kam já se vydávám. Moje přikázání pro vás až odejdu je toto. Milujte se navzájem. Tak, jak já miloval vás... tak milujte jeden druhého. Věřte ve mě. Víte, že já jsem Cesta. Pravda a Život. A nikdo nepřijde k Otci jinak, než skrze mne." & Ježíš: - "Vezměte a pijte. Toto je moje krev, krev nové smlouvy... která se prolévá za vás a za všechny, za odpouštění hříchů. To konejte na mou památku."

Bratři jak se patří (2003)

Hlášky: host v restauraci: - "Chtěli jsme Colu light, jste hluchej?" Raketa: - "Jsem Raketa, Hlušec pracuje na poště. Chcete známky?" & (Na pláži.) April: - "Smím ti položit otázku?" Walt Tenor: - "Dvacet čísel." April: - "Na to jsem se nechtěla ptát... Dvacet?" (Walt ukáže na bok, kterým je srostlý s Bobem.) Walt Tenor: - "Jo, asi dvacet čísel." & Walt Tenor: - "Představ si, že hraješ golf ale sám, že tančíš ploužák s nějakou ženou a já ti nedýchám za krk, že masturbuješ v soukromí, jak to dobrý Bůh zamýšlel." Bob Tenor: - "Huh? Co to tady plácáš?" Walt Tenor: - "No tak... Včera jsem měl pocit, že spím vedle sbíječky."