• Krátkometrážní

Sex a Lucía (2001)

Barevná emocionální romantická dráma, přesně moje krevní skupina. Láska, mystika, krása, trochu štěstí, trochu tragična.

V tom domě straší! (2006)

Asi v polovině jsem usnul, ale není to zlé, až na pár vyloženě kýčovitých nápadů.

Osudový dotek (2004)

Kutcher se mi líbil, pár kazů to má takže za 4. Jakoby se dalo poznat, že na filmu dělali 2 režiséři..

V moci ďábla (2005)

Spousta brutálních scén, při kterých jde mráz po zádech. Snímek je asi přitažený za vlasy a ve skutečnosti to mohlo probíhat jakkoliv - nicméně fakta jsou jasná, příběh se skutečně stal a exorcisté Ernst Alt a Arnold Renz provádějící u dívky exorcismus 24. září 1975 popisovali věci, které ve snímku uvidíte. Oblíbený horor.

8. míle (2002)

Eminem se ze sraček prorapuje k většímu uznání, téměř pohádkově.

Jak básníkům chutná život (1987)

Slabší než předchozí dva díly, ale ne o moc. Prokousávat se novou prací lékaře není jednoduché a trable se nevyhnou ani Štěpánovi. Situaci zachraňuje Píšťalka. Poslední zhlédnutí 4/2024.

Jak básníci přicházejí o iluze (1984)

Jelikož jsem o iluze přicházel podobně jako Štěpán, můžu tento díl sledovat opakovaně. Studium a Jeskyňka, nejlepší kus série. Poslední zhlédnutí 4/2024.

Jak svět přichází o básníky (1982)

Moje srdeční záležitost. Borůvka, Nádeníček a Kodet jsou jenom perličky v kultovním startu série. Poslední zhlédnutí 4/2024.

Telefonní budka (2002)

No já bych to sluchátko asi dnes položil, ale Farrell to neudělal a nechal tak vzniknout poměrně dobrýmu thrilleru.