• Krátkometrážní

Špatná výchova (2004)

Bernal je boží jako vždy, režie luxusní a fabule jedinečná.

Ďáblův advokát (1997)

Al zas jede bezkonkurenčně, vedle Heřmánka z "pohádky" S čerty nejsou žerty je to nejlepší pekelný vládce a můj favorit :) Reeves hrál podle mě taky naprosto skvěle. Hláška o ješitnosti, která tu je zmiňována, se vedle Say hello to my little friend stává Pacinovskou nej hláškou.

Dům z písku a mlhy (2003)

Lehce vyhrocenější, ale milovníci dramat si přijdou na své. Jen nechápu jednu věc, u které jsem se shodou okolností pozastavoval i včera u Dveří dokořán, proč imigranti, co umí sotva tři slova anglicky, doma mezi sebou nekomunikují mateřským jazykem. Asi nemohu po Kingsleym chtít, aby mrskal arabštinu, ale zkrátka mi to přijde nedůvěryhodný. Ale na druhou stranu jsem opět viděl Connelly na molu, takže jsem spokojen :)

Expres foto (2002)

Vcelku zajímavej a chytlavej thriller, ale nemůžu se zbavit dojmu nedotaženýho konce.

Dveře dokořán (2006)

Nevím na kolik měla diváka upoutat fakta formátu BOSENSKÉ imigrantky a nevím co sám tímto tématem Minghella sledoval, nijak specificky jsem roli Binoche nebral. Co vyráží dech jsou živočišné charaktery nemající s podmnožinou národností nic společného, tíživé, přitom tolik známé dialogy a scény zanechávající zřetelné impressio.

Zombies (2006)

Snímek není špatně natočený, kamera hodně mile překvapí, stejně jako herecké výkony. Ale co jsou platné tam, kde je takový přehršel klišé a opráskaných momentů, že člověk vážně pochybuje o celém "tvůrčím" týmu.

Ghost Rider (2007)

já si myslim, že ten komiks je zpracovanej výborně, co na tom, že to je blbost?Skvěle se na to kouká a člověk se baví.

Rváčův deník (1995)

DiCaprio mě opět dostal, začínám tohoto chlapíka mít hodně v oblibě.