Spratci na zabití (2011)

Greenove predošlé komédie boli viac nahláškované, mali lepšie fóry, scenár a hlavne mali oveľa zaujímavejší námet. Toto je len podpriemerná komédia pri ktorej som sa párkrát uškrnul či usmial. Vhodná na jedno pozretie a na rýchle zabudnutie.

Po krk v extázi (2004)

Režisérsky debut Matthewa Vaughna nedopadol zle, ale dopláca hlavne na veľmi prekombinovaný scenár. Gangsterka, ktorá je oproti ostatným (slávnejším) filmom žánru len šedý a nevýrazný priemer.

Koupili jsme ZOO (2011)

Tak toto som vôbec nečakal, ale každou jednou minútou ma ten film bavil viac a viac. Veľmi pohodový rodinný film, jeden z najlepších za posledné roky. Herci príjemní, nápad lákavý a krásna hudba (http://www.youtube.com/watch?v=8waxPo-tfG0). Neodolateľné a dojalo ma to.

Navždy spolu (2012)

Ale áno, v rámci čistých romantických filmov to funguje dobre.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Veľmi príjemná špionážna tímovka. Každý člen tímu má charizmu, je zaujímavý a dobre napísaný. Vzájomná chémia a súhra funguje náramne. Veľkolepú hravú akciu striedajú dobre napísané konverzačky, príbeh sa posúva, striedajú sa prostredia a ja sa bavím, nevšímam si čas ani okolie a som prekvapený, ako rýchlo to celé končí. Humor, napätie a tuším, že miestami som ani nedýchal. Ghost Protocol sa podaril.

Ghost Rider 2 (2011) odpad!

Po predošlej časti ďalšia sračka a kludne by to mohlo byť v TOP najhorších filmoch csfd. Hodí sa to tam.

Zběsilý útěk (2006)

Anzore! John Wayne byl buzík!..... Maximálny pretlak vulgarizmov, drsnosti, štýlovosti, brutality, vizuálnych nápadov, šialene rýchleho strihu a množstva dejových zvratov. Do bodky sa tu napĺňa fráza - menej je niekedy viac. P.S.: Ten happy záver sa sem po predošlých prehnane brutálnych minútach absolútne nehodil.

Na tuhle nemám (2010)

Priemerná romantická komédia, ktorá obsahuje pramálo vtipných scén a ani tá romantika za veľa nestojí. Jay Baruchel a jeho herecké kreácie sú na facku.

Procitnutí (2011)

Veľmi chaoticky natočený príbeh, ktorý veľmi nedáva ani zmysel. Záverečná pointa nepresvedčivá a nešokujúca. Celé je to len taká zmes priemernosti, samá šeď a pocit, že niektoré scény už človek videl v iných hororoch natočené oveľa lepšie. Pár zaujímavých nápadov (dom pre deti), asi 2 lepšie lakačky a inak nuda. Tohtoročná Žena v čiernom má podobnú tému a je o úroveň kvalitnejšia.

Panna nebo orel (2010)

Síce film neponúkol nič nové, humoru veľa nebolo a pravdepodobne na to celé veľmi rýchlo zabudnem aj tak som však relatívne spokojný. Film ma totiž ničím neotravoval, bol príjemný a ubehol dosť rýchlo.