• Rodinný

Jessica Jones - AKA 1 000 zářezů (2015) (epizoda)

Tak táto epizóda bola šialená. Doteraz boli všetky epizódy taký slabý nadpriemer ktorý zachraňoval Kilgrave a herecké výkony ostatných postáv ale táto epizóda bola skvelá. Stalo sa tu tak veľa vecí, tak veľa zvratov, konečne sme videli Kilgravea používať jeho schopnosti naplno a čo s nimi a aj bez nich dokáže spraviť. 1000 ranová scéna, prezradené kde je Ruben, Jessicine flashbacky, finálna scéna v reštaurácii. Tak veľa skvelých scén mala táto epizóda že tomu nemôžem uveriť. Toto som chcel vidieť, pre toto som to pozeral. Skvelá epizóda.

Peacemaker (2022) (seriál)

Najlepší komiksový seriál od čias Daredevila. Seriál skvelo kombinuje vážne scény s úplne absurdnými debilinami. CGI je fajn a nevyzerá naoko zle ako pri iných seriáloch. Herci sú skvelí a zábavný. Veľa obskúrnych komiksových charakterov. Úžasný soundtrack. Veľa krvavých scén ktoré sú v poslednej dobe celkom rarita. Naozaj toto je jeden skvelý seriál ktorý sa oplatí pozrieť a už sa neviem dočkať čo James Gunn spraví ďalšie. Po Snyderovi ďalší dobrý režisér ktorý mení DC na čoraz lepšiu sériu filmov a seriálov. Bravo. PS: na HBO Max pridali slovenský dabing a to je tak zlé až to je geniálne. Seriál má vďaka tomu nový nádych a niektoré postavy znejú fakt vtipne :D

Peacemaker - Season 1 (2022) (série)

Peacemaker - Boj jako kráva (2022) (epizoda)

Skvelé finále. Veľmi cením, že po ohlásení druhej série neskončil tento seriál cliffhangerom ako ehm ehm Loki. Páči sa mi, že to zostalo také isté ako minulé epizódy, nebol to úplny CGI shitfest ako konkurenčné seriály a ak aj hej tak vyzeralo dostatočne realisticky, vtipy stále takisto debilné a žiadna z postáv nevyšla náhodne zo svojho charakteru. Cameo v epizóde skvelé. Naozaj veľmi ma bavila táto posledná epizóda.

Hrad z písku (1977)

Geniálna animácia a skvelé modely. Veľmi ma to bavilo.

Vřískot (2022)

Film ktorý skvelo paroduje žáner bez toho aby to bola paródia. Film furt referuje na seba a niekedy je až príliš preplnený meta vtipmi. Celkovo je to fajn slasher, skvelé na jednorazové pozretie. Postavy si ale nebudem pamätať a asi aj na dej zabudnem. Jediné čo si zapamätám sú tie vtipy ktorých tu bolo fakt veľa.

Živý bič (1966) (TV film)

Nemám moc rád vojenské filmy z pohľadu vojakov. Mám takéto filmy radšej z pohľadu obyčajných ľudí. Tento filmy je presne taký a ešte k tomu naozaj veľmi dobre natočený, s dobrou hudbou a hercami. Asi najlepší SK film aký som doteraz videl.

Duna (2021)

Prvá polovica super a druhá polovica už iba taký setup na ďalší diel. Fakt ma to od polovice hrozne nezaujímalo čo sa stane. Asi to je tým, že to bolo hrozne dlhé a už ma to po tej prvej polovici až tak veľmi nezaujímalo. Na takýto dlhý film naozaj treba nejaký poriadny príbeh pri ktorom sa dá vydržať. Celý film bol setup na pokračovanie keďže duna má dosť dosť dlhý príbeh takže chápem, že to dali na dve časti ale aj tak keby pol hodinu z filmu vystrihnú nič by sa nestalo. Veľa ľudí hovorí že to je geniálny film ale podľa mňa to bolo naozaj iba tým, že v kine to bol "zážitok". Stavím sa že keby si to pozrú hocikde inde tak sa im to už tak veľmi páčiť nebude. Herecké výkony tiež nič moc, Jessica bola dobre zahraná ale ostatný neboli nejak moc výrazný. Bol to fajn film ale nepovedal by som, že jeden z najlepších aké kedy vznikli a tak. Taký v pohode 60-70% film ktorý stačí vidieť raz. Zaujíma ma ako bude vyzerať pokračovanie.

Bez ubrousku (2021) (pořad) odpad!

Mali servítku...

Časové pásmo bylo změněno