Příběh služebnice - Svědectví (2021) (epizoda)

Krásně nasraná June v nekompromisním podání Elisabeth Moss, která hraje jak o život. Celý díl si i sama zrežírovala, takže si krásně mohla nastavit to, co se v představitelce odehrává. Lydie je zatim trochu schizofrenní a vůbec netušim, co s Janine hodlá vymyslet. Jeden z těch lepších dílů.

Rozhněvaný muž (2021)

Nádherně nasranej film s ještě více nasranějším Stathamem. Nečekejte žádný hyperzběsilý střih ani pičovinky alá Ritchie. Tohle je syrový, nekompromisní nářez o jednom muži, co.. no to vlastně říct nemůžu, páč bych spoileroval - takže o chlápkovi, co šel pracovat k bezpečnostní firmě a převáží si sem a tam pár mega dolarů. A vězte, že tak to faaakt neni a konec čekejte úplně jinak. Syrová chlapská podivaná bez nějakých kund(ovin) s temnou hudbou. Vůbec je to tam všecko strašně temný. Ale to uspokojení na závěr, to vás potěší. Jen nechápu některé linky, které zůstaly plout nevysvětlené. 90% Jo a Eastwood je hypernechutný koncentrovaný zlo.

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Trochu mi tam vadily celebrity, které se tam vyskytovaly a občas to bylo moc strojené, ale jinak mi to díky tomu připomnělo, že už strašně dlouho si chci Přátele zase pustit celý od začátku. 80%

Kdo mi jde po krku (2021)

Postavy, které se chovají jako po lobotomii mozku. Všichni hrozně nesympatický a titul dementská záporácká dvojice číslo jedna pro tento rok je vybrána. Čokotěhule (omg povinná kvóta BLM) padající přes několik stolů, která by okamžitě asi potratila si zahraje na Chucka Norise a všechny tam vykosí a ještě k tomu naprosto hnusný digioheň. Tohle bylo velmi podprůměrný výkon režiséra, který natočil luxusní Wind River? 40%

Armáda mrtvých (2021)

Ale jo. Je to barevné, hýbe se to a kolem dokola lítají mozky, střeva i hektolitry digitální krve v hnusném digitálním prostředí. Naštěstí se to nebere moc vážně a momenty, kdy se nějaké dvě postavy povídají si musíte rychle protrpět, abyste se bavili dalšími hektolitry krve. Snyder nenatočil žádný majstrštyk, to vůbec, ale v rámci možností je tohle vcelku fajnová oddychovka mixující Dannyho parťáky s Walking Dead, která by nemusela být tak úporně dlouhá. 75%

Kyslík (2021)

Zpočátku je to naprosto luxusní klaustrofobický thriller, po odhalení mindfucku se z toho stává dost promarněná záležitost, která je zakončena naprosto nedůstojně. To nemění nic na tom, že Melanie hraje jak o život a zcela se roli poddala. Aja si tentokrát vybral o něco slabší sirku. BTW je to zbytečně moc dlouhý. 60%

Rodina na baterky (2021)

Něco mezi čtyřmi a pěti hvězdami. Neuvěřitelně ulítlý film, který potřebujete kvůli těm tunám easter eggů vidět ještě jednou. Dojemná hypernaspídlá šílenost, kde hlavní roli hraje rodinná linka mezi otcem a dcerou. Samozřejmě si přidejte ještě sympatického psíka (nebo prase, nebo bochník chleba?) a máte tady nejlepší animák za posledních několik let! Furby a akce zblázněných robovysavačů (pro které je samozřejmě ponižující, když spadnou ze schodů - u toho jsem přímo řičel smíchy) je horor jaxviňa. 88% P.S.: Závěrečné titulky se skutečnými fotkami producentů, grafiků, režisérů, když byli ještě děti, jsou samozřejmě dojemné maximálně

Mortal Kombat (2021)

Já nevim, fatality, souboje, vižul efekts super, i dizajn všech hírousů, ale tak nějak mě po úvodní naprosto luxusní lákačce, pak moc nenadchlo. Naprosto tristní konec, kdy jsem měl pocit, že zdaleka ještě nemůžeme končit. Najednou jsou všichni super siláci a všechny rozstřílejí lejzry a pak je tu fajnl fajt dva na jednoho, který mi ani zdaleka nepřinesl ukojení. Jsem trochu zklamaný, ale zároveň okouzlený všemi těmi fíčuretami okolo. Je to jako bych dostal naprosto luxusní steak, médium, ale bylo ho jen 50 gramů. Chuťové buňky byly podrážděny, ale hlad zůstal neukojený. 60%

Na sever od slunce (2012)

Velmi příjemný dokument, který vás donutí zamyslet se nad poustevnickým životem i nad eko poselstvím. 80%

Nikdo (2021)

Jednoduché? ANO! Zábavné? Hell YEAH!!! Bob Odenkirk is new Keanu Reaves. Ultimátní boží jízda jeden proti celé ruské mafii. Tohle chcete vidět s nejen s kartonem pivek a podobně naladěnými kámoši, tohle chcete vidět s kartonem pívek a sami se sebou! Luxusní Christopher Loyd, ultimátní bitka v autobuse a závěrečné vynalézavé, pestrobarevné druhy smrtí na sto a jeden způsob. Okamžitě chci dvojku! 90%