MOST! - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

Černý tesák, Černý panter nebo Černá perla :D ano, přestává to být buranská komedie, ale stává se z toho docela dramatická satirická sonda na téma rasismus a xenofobie. Uvidíme, jestli namlsané Čecháčky udrží i další díly u televize. Ano, díl je trochu slabší, ale rozhodně to neztrácí grády! Ba naopak

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Fakjů série začala naprosto geniálním prvním dílem, který ale druhý díl poslal do kopru. Třetí díl pak naštěstí nešel ještě hlouběji do kopru, ale v podstatě se drží na fajnovém průměru, který pobaví několika famozními scénami, a pak kope hlušinu. Většina dementů zůstává, přibírá k sobě postavu autisty Rubiho a Elyas zase drží pověst nejlepšího německého komika. Tohle by šlo. Na sobotní zábavný večer, kdy nechcete o ničem zvlášť extra přemýšlet, vystačí. Pro lepší a sofistikovanější zábavu ale volte jiné komedie. 70%

Úsvit mrtvých (2004)

Zábavná zombie řezničina, která nestihne ani chvíli nudit. Snyderova prvotina do velkého Hollywoodu se povedla náramně. I těch pár figurek se stačí na tom malém prostoru předvést a ukázat, co která umí. 80%

Útok z hlubin (2018)

Objektivně za tři, subjektivně za čtyři. Když se totiž přiblble usmíváte u závěrečných titulků, je to jasná věc, že jste právě našli svoje guilty pleasure roku 2019. 90tkový feeling spolu se CGI nového tisíciletí. Všechno, ale úplně všechno je tam strašně přestřelené, přiblblé a samozřejmě řádně přitažené za vlasy, ale já se tento večer královsky bavil. 80%

MOST! - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Oholil jsem si zadek a Snědá Tíseň! :D :D

Spolu to dáme (2017)

Prvních třicet minut jsem si musel zvykat na český dabing, protože němčina je jazyk Mordoru, ale jinak to už šlapalo jako precizní německé stroje. Samozřejmě to není žádná topovka, ale v rámci žánru je to fajn oddechovka, která přesně mixuje vtipné a dojemné scény. Nečekejte nějaký umělecký vrchol, ale M'Barek hraje fajnově a Schwarz je pravděpodobně teenagerským německým objevem. 75%

Let číslo 93 (2006)

Mrazivá rekonstrukce nejděsivějšího teroristického útoku v dějinách lidstva. Autentičnost a naprostý zmatek, kdy vlastně vůbec nikdo nevěděl, co se děje, je v dnešní době sociálních sítí k neuvěření. Naprosto odzbrozující je rekonstrukce na palubě 93ky. Poslední minuty vás vezmou mimo čas a prostor a vám jezdí po zádech ony známé zimomriavky. A mě tenhle film zase naordinoval to, že se do letadla hodně dlouho nechci podívat. 90%

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Jo bylo to přesně tak blbý, jak se dalo čekat, ale alespoň jste to mohli sledovat, za předpokladu, že jste nechali mozek někde jinde, bez újmy na zdraví. Všechny postavy se chovají přesně tak dementně, jak očekáváte a ani Pipin nezemře. Příšerák je ale docela fajn vymodelovanej, a Statham hraje v rámci debilního žánru jakž takž obstojně. Takže jo, za mě 50%