Guru lásky (2008)

Tak tohle je pořádná kokotina. Některé vtipy jsou tak debilně trapný, až to vyloudí úsměv na tváři, za to ta 1 hvězdička. Jinak je to brak s roztomilou Jessicou Albou.

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

Viděl jsem jenom 3 díly a rozhodně nemůžu říct, že bych to chtěl sledovat pravidelně. Seběhne se toho během chvilky strašně moc a někdy se úplně nechytám a nechápu.

Zabij mě něžně (2002)

Takhle nějak vypadá láska na první pohled. Thriller je dost silný slovo, postrádá to jakékoliv napětí, které alespoň trochu zachraňuje hudba. A i konec je předvídatelný už od začátku. Vyplatí se sledovat jen kvůli Heather Graham.

Vdaná snoubenka (2008)

Nuda. Nezafungoval ani trojlístek Thurman-Morgan-Firth, ani jedna postava mi nebyla 2x sympatická, i když to zjevně bude způsobeno i dabingem, kdy mně ani k jednomu neseděl hlas. K romantické komedii to má daleko a je to moc šablonovitě předvídatelné.

Machři (2010)

Tak tohle byl nářez. Ještě teď při vzpomínce mě chytájí záchvaty smíchu. Úžasné herecké obsazení, kde bezvadně fungovala symbióza a přitom by každý mohl být hlavní hvězdou. Bylo by zbytečné vyzdvihovat jednu postavu, protože každá perlí a hlášek je tu na 5 filmů. Já se královsky bavil od začátku do konce a jako bonus amazing Salma.

Město duchů (2008)

Romantická komedie, která neurazí, nenadchne, ale přesto jako jednohubka potěší. Možná kdyby bylo jiné herecké obsazení, Ricky Gervais ani Téa Leoni mě moc nebavili.

London (2005)

Spousta známých herců kecá o všem a o ničem. Občas se objeví nějaká úsměvná hláška, ale jinak je to hrozná slátanina.

10 položek a méně (2006)

Uvolněný, pohodový, zábavný, skvělý jak herci, tak příběh, který je vlastně o ničem.

Budiž světlo (2006)

Jako vánoční komedie nic moc, ale ten nasvícený dům vypadal úžasně, ovšem vidět účet za elektřinu bych nechtěl.

Letní vzplanutí (2001)

Nudný a neskutečně předvídatelný příběh s hercem nehercem v podání Freddieho Prinze Jr. A k tomu všemu, alespoň pro mě, jeden z nejnudnějších sportů vůbec - baseball. Jediný důvod, proč jsem to přetrpěl, byla Jessica Biel.