Louis C.K.: Chewed Up (2008) (pořad)

Jedno z jeho tří nejlepších vystoupení. Smíchy jsem brečel (doopravdy).

Louis C.K.: Hilarious (2010) (pořad)

Jedno z jeho tří nejlepších vystoupení. Smíchy jsem brečel (doopravdy).

Rozvedený se závazky (2010) (seriál)

Úžasně upřímný a naprosto volnomyšlenkový bizár, ve kterém se člověk tolikrát najde, až si říkám, jestli ten obyčejný život nebude dobrodružnější a romantičtější než všechny velkofilmy. Louie svým divákům rozumí.

Caddyshack (1980)

The best VHS komedie mého mládí.. A Bill Murray všechny přebíjí aspoň o tři jamky.

Památkáři (2014)

Tohle snad nebylo ani nutné.. i když si ani nejsem jist, jestli by ten příběh šel podat lépe. Možná jako komedii. Skutečným pánům hrdinům všechna čest, ale měli dostat lepší pomník.

Grandhotel Budapešť (2014)

Wese zbožňuji, na jeho předchozí věci nedám dopustit. Tohle je jeho zatím největší úspěch - u kritiky i komerčně.. a mně přijde, jako by dělal parodii sám na sebe. Taková ta tenká hranice, kdy se z krásné podivnosti tlačením na pilu stává podlézavý kýč. Jsem extra zvědavý na další počin..

Miluj souseda svého (2014)

Hloupě avizované jako komedie.. spíš hořký příběh jednoho starého chlapa se zbytečně patetickým závěrem.

Krotitelé duchů (2016)

Vlastně by mi ten update nevadil. I to prohození pohlaví. I to, že se to v češtině jmenuje nesmyslně.. ale vůbec to nemělo šťávu. Za některé herečky z obsady Saturday Night Live mě to celkem mrzí..