• Krátkometrážní

Nová holka - Série 1 (2011) (série)

Jestli mě čeká dalších 5,5 řad tohohle, tak potěš kotě. Většinou mi to přijde silně nevtipný, často trapný a herecky nezvládnutý.

Mimi šéf: Rodinný podnik (2021)

Znatelně slabší než jednička. Bez humoru, vtipu, jen snaha přidat pár dolarů. Zbytečný sequel plný barviček a vřískání. To mi přišel už lepší seriál navazující na jedničku.

Čung_E (2023)

A dobře mi tak...místo toho, aby si doplnil vzdělání o nějakou filmovou klasiku, tak šáhnu po kravský sci-fi novince která má možná velké ambice, ale filmově nezvládá sebemenší emoce nebo akci.

Telefon pana Harrigana (2022)

Být to sociální drama o neobvyklém přátelství mezi dospívajícím klukem a mužem na sklonku života, napařil bych asi minimálně 4*. Sutherland i Martell jsou totiž natolik schopní a sehraní, že mi první polovina, která je právě taková, velmi sedla. Jenže je to "podle Kinga" takže se to v půlce zlomí v nefunkční mysteriózní slátaninu, kterou jsem protrpěl. Škoda, těch prvních 30-40 minut bylo velmi fajn.

Tooth Fairy 2 (2012) odpad!

Viděl jsem něco horšího? Těžko...říct. Pokračování Zoubkové víly je absolutně hnusným, pitomým a dementním filmem bez čehokoliv koukatelného. Larry the Cable Guy je idiot, stejně jako všichni...neříkám, že bych čekal něco jiného, ale tohle vyloženě vypadá jako amatérský film.

Perníkový táta - Série 2 (2009) (série)

A jsem tam. Už totálně zaháčkovaný. Nevím, jestli za to může upozaděný příšerných rodinných vztahů a víc dramatických linek, ale scénář dvojky je parádní. Doufám, že tak budeme pokračovat i dále.

Víla Zuběnka (2010)

Scéna ze závěru filmu, kdy Johnson vzlétne z hrací plochy a letí si pro zub je jedna z nejvíc cringe scén co si pamatuju, i díky jeho výrazu. Kvůli tomuhle dám tu jednu, protože je to strašně wtf moment. Jinak tu jsou všichni dementi, humor nefunguje, herectví samozřejmě taky a vybrat k Rockovi Ashley Judd byl fakt nepovedený pokus o vtip, stejně jako celý film. Měl tohle zapotřebí? Neříkám, že i Arnold natáčel srágory, ale tohle předčí i Dieslova Dudlíkátora.

Lucifer - Série 2 (2016) (série)

Paráda! Baví mě postavy, baví mě humor, baví mě příběh. Od plný palby tomu brání jen ne příliš zajímavý příběh kolem matky. Jinak je dvojka Lucifera skvělá.

Pravěká Země (2019) (TV film)

Ničím odlišující se dokument od stovky dalších, skoro úplně stejných. Všechno jen domněnky.