Looper: Nájemný zabiják (2012)

Na treti krat som tten film stihla v telke od zaciatku. Niektore veci som nepochopila, ale obsadenie bolo skvele, ako aj herecke vykony a zaver. Ktory v konecnom dosledku nebol zaverom, lebo nevieme ci Joeove riesenie malo zelany efekt.

Logan: Wolverine (2017)

Keď si myslíte, že film vás úplne zničil a on vám potom ešte zasadí ranu z milosti. Dalo by sa povedať, že je to dôstojná rozlúčka. Ale pre mňa bol ten film o únave. O tom, ako už nechceli utekať, skrývať sa a bojovať. O tom, že prišiel čas si oddýchnuť. Hugh bol neuveriteľný ako aj Patrick. No a malá Dafne ... Deadpool zmenil pravidlá. No a Logan si zahral svoju vlastnú hru.

Lion (2016)

Veľmi silný film. Takým nenápadným spôsobom. Len si tak plynie a netlačí moc na pílu a predsa vás zasiahne presne tak, kde treba.

Stážista (2015)

Príjemné prekvapenie. Herecké výkony, hlavne Anne a Roberta, boli skvelé. Aj príbeh bol zaujímavý. Film pekne ubiehal, nikdy nedudil, ani splašene neskákal vpred. Čo asi odceňujem najviac, je to, že ani v jednom momente film nenaznačil, že karéra Jules je niečo nevhodné, niečo, čoho by sa mala vzdať, prípadne, že čo sa deje v jej rodine je čiastočne jej vina. Osviežujúce.

V záři reflektorů: Carrie Fisher a Debbie Reynolds (2016)

Je to zaujímavý a intímny pohľad na život dvoch vtipných, silných a talentovaných žien, ktoré sa nenechali životom zahnať do kúta a napriek mnohým porážkam rozdávali radosť a inšpiráciu mnohým., A stále budú.

Malí obři (1994)

Sú filmy, ktoré neprežijú beh času a nevyrastú s vami. To však nie je prípad Little Giants. Aj po všetkých tých rokoch je to stále milé, zábavné a rozkošné. A zohreje to pri srdci.

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Je to fakt vydarená ľakačka, čo nie je práce môj šálok kakaa, preto som ju pozerala na dvakrát. Za svetla. Ale dobre buduje atmosféru, herci sú skveli a aj ten záver je fajn, aj keď som ho tak úplne asi nepochopila.

Královna z Katwe (2016)

Veľmi zaujímavý príbeh. Pútavo vyrozprávaný. Scenár aj vizuál sú na jednotku. Rovnako aj herecké výkony. Páčil sa mi záver, kde sa ukázali herci a ľudia, ktorých hrali.

Powerless - Wayne Dream Team (2017) (epizoda)

Má to podobný typ humoru ako Brooklyn Nine Nine. Nie je prvoplánový a nie je urážlivý. je to veľmi milé a ten koncept je mi silne sympatický. Dúfam, že sa im v niektorom momente podarí ukecať aj nejakú tú postavičku z DCTV. Bolo by to celkom fajn. Ale inak, u mně dobrý :)