Travička zelená (2008)

Čekal jsem nějakou slátaninu o přitroublých huličích a ono to byla docela sranda, hlavně ten konec byl parádní, ten mě začal bavit. Stejně se film mohl ještě víc zkrátit, aby děj víc odsýpal i toho mluveního tam mohlo být míň. Mě tady hlavně vadilo to, že ten kdo mluvil ještě nedořekl větu a další do toho začal mluvit a jak je ten náš blbej dabing, tak to moc splývalo do sebe.

Kameňák 2 (2004)

Sérii Kameňáků mám rád a kdo dává odpad je nejspíš potrefená husa. Vtípky jsou i na pokračování velice povedené a noví herci to také tak trochu oživili, i když třeba Vondráčková tam být nemusela, tu nemám rád. Kropáčková to tam dost dobře osolila. :D

Špióni jako my (1985)

Tak jsem si po pár dlouhých letech zopakoval i tuhle komedii a matně jsem si pamatoval, že to bylo dobrý a ono docela bylo. Ten konec byl teda slabší, chtěl jsem dát předtím 4 hvězdičky, kdyby tam bylo více vtipných situací a ještě se tam něco pořešilo, aby to bylo zajimavější, ale i tak tahle starší komedie nezapadne.

Bedlam (2011) (seriál)

Z mého pohledu jde o poměrně dobrý seriál, který ale jaksi sráží laciné záběry v důležitých momentech. Tajemství bývalého blázince nutí diváka podívat se na další díl, ve kterém se celkem hodně mluví, což je někdy na škodu, jindy zase ne. Naštěstí je tu vždy určité vyvrcholení, které se téměř vždy vyvedlo. Další plus je to, že na herce se dobře dívá.

Fotři jsou lotři (2010)

Co si budem povídat, pokračování je to slabší, ale člověk se u něho i přesto dokáže občas dobře pobavit. Mohlo to být ještě víc bláznivější.

Blikající světla (2000)

Trochu slabší průměr a to hlavně díky málo záživnému průběhu. Co ale zachraňuje je velmi málo dobrých scének, jako třeba ta s krávou, nebo u vyfukování vajíček. Ty retrospektivy, které ukázaly né moc valné dětství také nebyly špatné.

Láska bláznivá (2008)

No docela mě tenhle počin překvapil. Na to, že to je od rusáků, tak to nebylo zase až tak zlé a místy to bylo i zábavné. Překvapily mě děti, jak si se svými rolemi dokázaly hodně dobře poradit a dospělé hrály výborně. To spíš rodiče to občas trochu přeháněli a připadalo mě, jakoby byli v kůži pětiletého dítěte, místo desetiletého.

The Polar Bears (2012)

Nějaké ponaučení? Vyvrcholení? Ani jedno z toho a kdo se má v tom vyznat, kdo je kdo, když jsou všichni stejní? :D Animace bezva. Konečně už jsem viděl taky něco, co je z roku 2013. :-)

Batman začíná (2005)

Hodnotil bych spíše jako lepší průměr, ještě uvidím co přinesou následující pokračování. Předcházející díly přičichávají tak nějak ke komiksovému pojetí, tohle je trochu o něčem jiném. Co se týče změn, tak to je hlavně cítit v hudbě, která je tentokrát dramatická a Zimmerovská. Začátek byl poněkud zvláštní a hodně roztahaný. Nechci říkat, že by mě stopáž zas až tak vadila, ale 140 minut je moc a když se neví coby, nacpou se tam zbytečné scény a tradá, dvouhodinový film je na světě. Musím pochválit efekty a taky se přiznám, že jsem čekal o hodně horší film. Christian Bale si mě zatím moc nezískal.

Batman a Robin (1997)

Nijak zvlášť dobrý film. O něco lepší než Batman navždy, bylo tu víc akce, která se ale zdála velmi často laciná. Ve většině případů se souboje nepovedly, nebyly nic moc, krapet odfláknuté řekl bych. Clooney do hlavní roce vůbec nepasoval, Robin byl otravný a Batgirl v podání miloučké Alicie byla taky navíc. Sice nám to tam trochu oživila, ale když vidíte tři netopýry vedle sebe, tak to už je moc.