Rozchod! (2006)

Žádná romantická komedie, ale pořádné Sci-Fi, protože rozcházet se s Jennifer je podle mě pěkná blbost. Prototyp filmu "dostaneš co tušíš." Mám pocit, že Jennifer je na tom taky tak.

Medvěd (1961) (TV film)

Některé věci asi neumím správně ocenit, jako třeba tohle kočkování medvěda Wericha s medvědicí Zázvorkovou. Anebo zkrátka jen nechci přidávat hvězdu za to, že "jó, tenkrát, to byla jiná..."

Nezlomný (2014)

Tak už i Královna Všehomíra se nám válečně vyjádřila, kdo bude další? V době, kdy se střílí ve školách, v kavárnách, divadlech, kinech, hospodách, metrech, na ulicích...v takové době nepotřebuju vidět válku ještě navíc ve filmu. Nezlomný mě zlomil zhruba v polovině; i když hezky natočeno, k čemu to?

Muž z Ria (1964)

Protože zdejší komentáře se v určitých bodech liší jenom přezdívkou uživatele, rozhodl jsem se udělat takovou jednoduchou kompilaci nejužívanějších slov, aby všem dalším stačilo přečíst si jenom tenhle můj blábol. Takže: Bebel fešák zatím Francoise sexy hodně Krampol nebyl Acapulco lepší (?) dobrodružství velký Spielberg inspirace Indiana Jones tečka.

Panna nebo orel (2010)

Módní přehlídka nevyzrálých, leč na správných místech vyspělých krasotinek na čtyřleté použití. Docela věrohodné, jako kdybychom s Willem Gluckem chodili na stejnou střední. I když... Kdyby tenkrát každá holka, která se vyspala během jednoho týdne se dvěma klukama, byla u nás hned za couru, nechodil bych býval na střední dívčí, nýbrž do bordelu a neměl bych teď pár let po matuře, ale kapavku. Akorát teda to čekání na pravého prince nevím kde Will vzal. V našem království bylo tolik pravých princů...

Tajemný muž (2012)

Chtěl bych mít takovou fantazii jako Packal, protože jestli on v tomhle vidí film, tak já bych pak mohl při sprchování v zrcadle vidět dvě krásný brunetky. No anebo bych chtěl bejt slepej jako někteří z vás tady, ono by to v obou případech vyšlo nastejno. Já tady viděl leda tak v průměru tři hovadiny na jeden záběr, což je zhruba o tři hovadiny na záběr víc, než kolik snesu.

Aljaška (1996)

Když váš tatínek den co den létá deseti obyvatelům zapadlé osady na Aljašce pro toaletní papír, je docela velká pravděpodobnost, že dřív nebo později někde zůstane viset. A protože záchranná služba je tam na úrovni internetového pokrytí, nezbývá než doufat, že ho dolů sundají dva skautíci. Nepotřebují mapu, jídlo ani stan, protože mají medvěda a do vysokých hor vyráží výhradně po proudu řeky. Pěkná pohádka s pěkným pozadím, po které jenom doufám, že až se na Dračí palec jednou sám vypravím, budu mít taky azůro i v noci.

Jonah Hex (2010)

Jonah Hex - muž dvou tváří. Chudáka ho nejdřív vylepší tak, že si kvér místo za opasek může strkat za spodní dásno, a pak mu ještě navíc chtějí odepřít jedinou ženu na Divokém západě, která se při pohledu na něj nepomočí. To by nasralo i ledově klidného Shatterhanda, takže tu v momentě máme přestřelku na pokraji westernové nukleární války. "Oheň bude svítit", jas na minimu a střih tak rychlý, že by předjel i Sáblíkovou. Hex kolem sebe pálí jako u Verdunu a zblbne z toho natolik, že i když mu patří kalhotky kočky v obleku kurtizány a sekerkou v ruce, nakonec odjíždí se psem. Zkrátka westernová apokalypsa epických rozměrů, která ze všech filmových pravidel a zákonů splňuje snad jen jedno, a sice když něco stojí za hovno, ať je to aspoň krátký.

Manželství po italsku (1964)

Žena je úžasné stvoření, protože mezi větami "zabiju tě!" a "miluju tě!" nepotřebuje pauzu delší než na jeden nádech. Výjimečný je ovšem i muž, protože ten zase nepotřebuje pauzu delší než na jeden nádech aby ženu znovu nasral. A tak pořád dokola, nejen v Itálii...

Sázka (1997)

No, co na to říct...? Čekal jsem větší legrandu. Nevím, jestli je na vině moje obecné očekávání od každé komedie Frantíků anebo můj frňák, kterému cigáro smrdí i když ho jenom vidí, ale po všech směrech to na mě působilo jako okatá sázka na jistotu.