Niktorius

Niktorius

Mirek Libicher

okres Olomouc
Destruktivní humanitní pseudointelektuál

homepage

113 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 14.8.2009
  Katrina Kaif
  (herečka)

  Není proč skrývat, že tato vycházející hvězda Bollywoodu má fanoušky především mezi mužskými diváky, kteří ji do role sex-symbolu pasovali v obdivu k jejímu exotickému vzhledu a dokonalým křivkám. Katrina se narodila 16. července 1984 v Hong Kongu. Ač je kvůli své vizáži někdy mylně považována za Peršanku, oba její rodiče jsou… (více)

  • 2.7.2009
  Shahrukh Khan
  (herec)

  Šušká se, že jedním ze zaručených postupů, jak vyrobit bollywoodský blockbuster, je obsadit do hlavní role Shahrukha Khana.

  Tento nekorunovaný král Bollywoodu má paštúnské předky, jejichž kořeny sahají až do Afghánistánu. Shahrukhovi rodiče pak pocházejí z území dnešního Pákistánu, ale ještě před rozdělením Indie se… (více)

  • 24.6.2009
  Anushka Sharma
  (herečka)

  Anushka Sharma se narodila 1. května 1988 v Bengalúru (Bangalore), hlavním městě jihoindického svazového státu Karnatáka. Její otec Ajay Kumar Sharma je vysoce postaveným důstojníkem Indické armády, matka Ashima Sharma je v domácnosti. Anushčiným jediným sourozencem je starší bratr Karnesh, sloužící u obchodního námořnictva.… (více)

  • 7.3.2009
  Lexi Alexander
  (režisérka)

  Původem německá režisérka Lexi Alexander má vizáž sympatické holky od vedle, ale zcela v duchu rčení „zdání klame“ se pod křehkým vzhledem skrývá autorka poměrně drsných filmů a úspěšná cvičitelka bojových umění. Lexi se narodila v německém univerzitním městě Mannheim a už v raném dětství se začala věnovat kickboxingu a… (více)

  • 28.11.2007
  Carice van Houten
  (herečka)

  Nadějná holandská herečka Carice Anouk van Houten se narodila 5. září 1976 v malém městě jménem Leiderdorp. Její matkou je Margje Stasse, pracující v televizi, a otcem spisovatel Theodore van Houten. Její mladší sestra, Jelka van Houten je rovněž herečkou.

  Van Houten, pozdější absolventka divadelní univerzity Kleinkunstacademie… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace