Holky v balíku (2006) odpad!

Umelý film. Inak, ako odpad! to nebude.

Filmová hvězda (2008)

Ďalšia podpriemerná komédia pre teenegerov. Humor tomu chýba, ale zasa oceňujem nápad.

Babe 2: Prasátko ve městě (1998)

Ja nechápem tento počin. Tam, kde bol prvý diel super, tam je tento trpké sklamanie. Škoda.

Babe - galantní prasátko (1995)

Dokonale pohodový film, ktorý prináša skvelú zábavu pre celú rodinu. Malé prasiatko Babe je strašne roztomilé.

Bílá tlapka (1994)

Celkom pekná a milá rozprávka pre deti. Síce príbeh milión krát omieľaný, ale aspoň pekne spracovaný.

Odporná hra (2011)

Slušne drsná srandička, ktorá ma chytila hneď na začiatku. Takéto nezávislé filmy sú najlepšie. Áno, hlavná zápletka nie je nejako prevratná, ale je podaná veľmi zaujímavým spôsobom. No a čo, že to pripomína SAW. Aj tak je to slušné.

Kanibalové (1980)

Najkontroverznejší film, aký som videl. Zo začiatku trocha nudné, ale potom sa to slušne rozbehne. Nechápem ľudí, ktorý sa idú posrať nad zabíjaním zvierat. Keď niekto zabije rybu, aby si mohol dať sushi, alebo zabije pavúka, ktorý mu doma lezie po stene, tak to nikomu nevadí, ale tu sa natočí zabitie korytnačky a aj iných zvierat a už zrazu majú všetci s tým problém. Áno, je to odporná scéna a ja nehovorím, že mne sa páčila, len ma chovanie niektorých jedincov zaskakuje. Pre mňa solídna štvor-hviezdičková záležitosť. Záver má slušné grády a vyzerá ako reálny. Až mi ide husina.