Ďábel (2010)

Za mě dobrý. Mohlo to být ještě zajímavějšímm ale taková rychlá věc, která neurazí a i zabaví se vždycky hodí .

Smrt do roku 2020 (2020) (TV film)

Americko-britská rekapitulace roku 2020 - zatím první svého druhu. Takže dávám průměr. Až přijde romantická komedie a teenage horror s tématikou covid nineteen, tak to přehodnotím.

Shaft (2019)

Akční krimi komedie v modernějším oranžovým kabátě. Neurazí ale ani nijak extra nenadchne.

Ta druhá (2020)

Po dlouhé době sem se opravdu bavil u filmu od kterýho sem nic nečekal.

Božský Evan (2007)

Ztráta času, Božský Bruce to zvládl min o 30 % lépe a za polovinu peněz.

Zaklínač (2019) (seriál)

Po první sérii teda musím říct že moc nevím. Je to takový přeházený, bez hlavy a paty a celkově sem čekal o dost víc. Nilfgardský brnění vypadá jak ... Černí elfové.. Proč jen musíte všude na sílu strkat černochy.. Dělá to pravej opak než by zastánci práv černochů chtěli. Působí ve svých rolích jako šašci pro parádu.. Já se do hry zamiloval, knihy sem dosud nečetl a seriál mě moc nenadchl. Za velké plus musím zmínit český dabing, který je na velké úrovni a předčí podle mě v klidu anglický originál a pěvecký výkon Ondřeje Rychlého píseň "Toss a coin to your witcher" poslal na jinej level, a tak jak se mi líbila anglická verze, tak česká se mi snad líbí ještě víc.

Večerní škola (2018)

Klasická oddechovka s Kevinem Hartem. Když vypnete mozek tak se párkrát i příjemně zasmějete. Má to i takovou jednoduchou message, která je vlastně ve svý podstatě dobrá. Věř, běž a dokážeš? Hlavně nelži vole.. A nedělej ze sebe co nejseš.

Insidious (2010)

V dnešní době to hodnotit úplně nejde to by bylo tak na 2 hvězdy. Přece jen Wan už zazářil Conjuringem a ten z hlavy při hodnocení nemůžu dostat. Každopádně je to fajn počin s nějakými horšími částmi, ale průměr je to rozhodně slušný.