Prezident Blaník (2018)

Podle mě se to povedlo,. Spousta negativních kritik které nechápu.(např: 'Moc artové , ale kde že). OK. Nebyla to absolutně přesně Kancelář Blaník jak jí všichni známe a máme jí rádi a ano dávám za pravdu, že to bylo místy hluché a bylo vidět, že je to trochu splácané rychle na koleni. Stále se však bavíme o skvělém Tondovi, který si nebere servítky s ničím a nikým. Tenhle komentář upravím až to uvidí víc lidí protože bych nerad spoileroval, každopádně mě na filmu potěšilo docela dost věcí. Díky tomu, že sem na film po čtení negativních recenzí nešel s moc velkým očekáváním, tak mě velmi příjemně překvapil.

Létající Kiwi (2012)

V momentě když už sem to chtěl vypnout byl konec.. ta stopáž je přímo úměrná kvalitě příběhu.

Bright (2017)

Tahle věc od Netlixu by si zasloužila aspoň červenou barvu na hodnocení, rozhodně jí modrá nesluší. Za mě zábavná podívaná která měla docela dost originálních věcí a myslím, že v rámci toho co vychází může konkurovat akčním fantasy v posledních letech.

Tmavomodrý svět (2001)

super film! Ačkoliv sem se od začátku bránil tomu dát čtvrtou hvězdu tak si jí to prostě zasloužilo. sem vším všudy bych tohle nečekal od Svěráka. Né že by neuměl, jen sem to nečekal. Velmi dobře natočeno.

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Příjemná podívaná zase trochu jinak! Připomínajíc Kokain, Narcos apod. ale stejně to není to samý.Popisujíc stejný příběh zase z jiného úhlu pohledu. Velmi dobře vytvořené.

John Wick (2014)

John Wick je nejlepší! Neberte Johnymu káru, Nezabíjejte mu psa. protože John si vás najde a u všeho co udělá bude vypadat jako absolutní frajer, jen žádnou holku v tomhle díle nemá.. Tak málo mu stačilo k dokonalosti..

Velký dar (2017)

Zajimavý film který netlačí na pilu, ale přesto dokáže dostat trošku do kolen. Soudní systém opatrovnictví a péče o děti mi příjde obecně nefunkční a docela špatnej. Na jednu stranu je těžký vytvořit skvělý systém právní ochrany dětí, ale za tu dobu už by to snad mohlo být jen lepší a lepší a né furt na tom stejným bodě. Hodnotím jako fajn film kterej mě bavil ("Ovládej se trochu")

Po čem ženy touží (2000)

Po zamyšlení na konci filmu sem si uvědomil, že sem se docela hodně nasmál , takže hodnotím jako jednu z nejlepších romantických komedií.

Interstellar (2014)

Wow. Vůbec sem nevěděl co od toho čekat, ale tohle.. Je málo filmů, který mě baví od první do poslední minuty a můžu s klidem říct, že tohle je jeden z nich. Vesmír mě zajímá, ale budu si muset ještě párkrát přesumírovat co sem to viděl a slyšel a najít co všechno by bylo nějakým způsobem opravdu možné protože si tím nejsem jistý. Každopádně tenhle film zahrál přesně na tu notu, která mě baví. Nolanova režie , Zimmerova hudba,, super vizuál a herci. Nemám co vytknout.

Million Dollar Baby (2004)

Smutný, ale krásný příběh o velkém boji, vítězství i prohře, víc slov asi netřeba.