Gordon Ramsay: Kokain (2017) (seriál)

Tento dvoudílný seriál se věnuje problematice kokainu zase trochu jinak. Originálně a podle mě i zajímavě. Gordon Ramsay se zde pouští do nelehké role kdy na vlastní riziko proniká do tajů tématu kokainu v Gastronomii až po činnost drogových kartelů v Kolumbii.

Statečné srdce (1995)

Absolutně strhující podívaná,. Kdykoliv mám možnost se na tenhle film podívat, podívám se. Všechno je skvělé. Mel Gipson se do role hodí tak jako asi nikdo jiný a ostatní herci stejně tak. Ten obraz a střih a kamera a bojové scény a scénář. Tohle je film s velkým F. 100%

23 (2007)

Nebýt tak špatného scénáře věřím, že by z toho mohl být velmi dobrý Thriller s originální leč lehce dementní témou. Bál sem se, že mě tady Carrey zklame, ale nezklamal. Zklamal scénář.

Černé zrcadlo - Pád střemhlav (2016) (epizoda)

5 hvězdiček už jenom za českou "škodu" s GPS a kutilem timem :D to mě urvalo podsedák a vyškublo hakys z ruky !

Lucifer (2016) (seriál)

Ehm. Takže Lucifer.. První série mě neskutečně bavila. pak se to stáhlo do stylu VKVéček, což mě hrozně mrzelo. Lucifer šel do citovejch sra**k a to se nemá. Seriálu sem dal i tak šanci a občas příjemně potěšil. Líbí se mi, že tvůrci seriálu nejeli notu, co by každej průměrnej divák chtěl, ale nabízeli zajímavý zvraty (občas). Počet postav kterej naběhl na scénu v průběhu druhý a třetí série mě trochu štval a myslím, že to nebylo nutný. Proto se děj ubírá všema možnejma cestama a každej díl se vrací k něčemu trochu jinýmu. Druhá a třetí série už bylo v podstatě jen čekání na posledních pár dílů, kde všechno vygraduje. no doufejme že se toho někdo ujme a dodělá ten maximálně otevřenej konec! Sakra! EDIT 2019: Netflix se toho nebál a rozhodně nic nepokazil. Pokračování Netflixu - 80 %

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Super mini série která je crazy a stáhneš jí za jeden den jak nič! (áno napsal sem nič!) Neváhej a dej si tenhle příběh o dvou úleťáckejch blázíncích. / Druhá série rozhodně nic nezkazila, možná naopak.

Everything Sucks! (2018) (seriál)

Sladkost od Netflixu která nezabolí a pobaví. uvidíme zda bude 2. série :-)

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Velmi dobře provedené, Zajímavé a originální. Back in days styl s kazetama mě dost baví a celkově to vysílá docela jasnou message. Sice bych v určitých věcech trochu ubral ale je to další super Netflixovka, která vylezla na světlo světa. Druhá série byla slabší, ale furt se dala. Třetí série je už pro mě jakási nudná a obávám se, že 4. série to už nezachrání. Možná je to jen můj pocit, protože mě už omrzel ten formát, který se furt opakuje. No za mě bych asi jen řekl, že občas je prostě dobrý vědět kdy skončit, a jak..

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Zatím sem viděl 2 série a skvěle se bavím. Každej díl je jinej. Každej díl má message, která je vždy trochu jiná a ať už je slabší nebo silnější, vždy si dokáže získat mou pozornost a já ho sleduju se zájmem a nevědomostí. U většiny dílů sem opravdu nevěděl jak se příběh vyvrbí a to je super. zatím je to zhruba 85% takže **** jak vyšitý. :-)