Footloose: Tanec zakázán (2011)

Nejsem fanda tanečních a pěveckých filmů, ale tady toho tancování bylo tak málo, že se to dalo snést. Naopak pro podobný středoškolský filmy mám trochu slabost, takže za mě celkem v pohodě. 60%.

The Last of Us - Vydržet a přežít (2023) (epizoda)

No, tak tentokrát vcelku dobrý, ale až po půlce, do tý doby nic záživnýho. Ale tvl, nemít tu seriál devadesátiprocentní základnu fanoušků hry, tak by si neškrt. 75%.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Mix přiměřenýho a netrapnýho humoru i bláznivých Walterových představ, úžasných záběrů přírody, skvělý muziky, dobrodružství a celkově pozitivního náboje celýho filmu na mě zapůsobil hodně milým dojmem. 78%.

Na sv. Valentýna (2010)

Snaha o natočení romanťáku s několika vzájemně se propléta jícíma dějovýma linkama ve stylu Lásky nebeský a zopakovat tak její neuvěřitelnej úspěch byla od samýho počátku předem odsouzena i přes hodně slušnej casting bohužel jen k lepšímu průměru a důvod je jasnej. Klišovitý a do svýho národa zahleděný amíci sotvakdy můžou natočit něco tak kvalitního jako angláni plný skvělýho vkusu a vytříbenýho humoru. Pořád je to ale o třídu lepší než další z řady Štastný nový rok. 65%.

Šampioni (2023) (pořad) odpad!

Tvl to je zase výtvor. Místo zvířat se tam předvádí tři "celebrity" a když tam po půl hodině přijde prase a ze tří kelímků vybere ten z pamlskem,tak to má bejt vážně vrchol televizní zábavy v hlavním vysílacím čase? Primo, táhni už s těmahle hovnama někam do prdele! 10%.

The Last of Us - Drž mě za ruku (2023) (epizoda)

Další díl opět téměř bez akce. Záběry na cestu postapo krajinou super, proto asi už nezbyly prachy na nějakou akci, nebo pro další herce. Tahle Two actors show mě dost nudí, ke všemu když jsou oba tak nesympatičtí. 50%.

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Ty vole to ty buzny jako musí rvát fakt všude? Copak mi nestačilo protrpět poslední sérii AHS?! Tenhle seroš nebude pro mě. Dneska jsem si uvědomil, že jsem si doteď nepamatoval jména dvou hlavnich postav. Až tak jsou tu pro mě všichni nezajímavý a to včetně celýho děje. A proč na to teda furt čumím? Protože po prvním sračkovým díle přišel slušnej druhej a ted zas takovej propad! A taky me zajímá, z čeho že si tu všichni sedaj na prdel. Ve srovnání s hodně podobným Walking dead prostě absolutně nesrovnatelný! 30%.

Stáří není pro sraby (2022)

Scénář, i když ne zrovna originalní, by nebyl zas tak zlej, stejně jako zhruba první půlka filmu, pak to ale začne bejt divný, přestane to bavit, a nakonec se to zesere úplně. Film je plnej herců a bohužel ještě plnější těch, co nikdy před kamerou nestáli nebo nedej bože promluvili, což nechává nemilou stopu na celým filmu, stejně jako všudepřítomnej PP. Jako by nestačily 4 bloky reklam, co tam nasere televize. 40%.

The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda)

No nevim teda. Tohle už tu bylo a v o dost lepší formě. Nevadí mi chaoz, ten se samozřejmě vytříbí, vadí mi v prvni řadě absolutně nemastný obsazení, v čele s Ramsey, který bych dal lepáka kdykoli něco kvákne, nebo vytvoří. Nezaujal mě ani děj a jeho nudnej a pomalej průběh. Uvidím, co přinese další díl, ale nevěřím, že se to nějak radikalně zlepší. 40%.

American Horror Story - New York City (2022) (série)

Absolutní propad dolů. Já teda proti hošanům nic nemám, ale co je moc to je moc. Vlastně úplně všechno je o buznách a pro buzny, protože pro čistokrevnýho heteráka jako jsem já je 9 hodin nevidět ženskou a celou tu dobu čumět jen na to, jak se tam oblizujou chlapi opravdový utrpení. Navíc tohle už ani nemá nic společnýho s hororovym pojetím celýho seriálu, je to spíš kriminálka. Poslední tři totálně sračkoidní snový díly jsem místo očekavanýho finále už jen bolestně odtrpěl, takže průměr už tak žalostný série se tím ještě víc dosral. 40%.