Go On (2012) (seriál)

Najviac vtipný bol cast seriálu pri predstavovačke seriálov tejto sezóny. Prvé dva diely síce mierne pobavili, ale práve tá predstavovačka dáva tušiť, že majú na viac a ešte môžu prísť ozaj vtipné epizódy.

Úplně normální (2012) (seriál)

Môže byť... zatiaľ za 3* // 4.diel bol vynikajúci :)

Revoluce (2012) (seriál)

Pilot mierne navnadil, ale bude musieť ešte riadne pridať aby si zaslúžil moju plnú pozornosť. Po epizóde 5 už má moju plnú pozornosť :)

Chata v horách (2012)

Strašne nadhodnotené. Výborný nápad pokazí posledná pol hodina, ktorá bola úplne ale úplne úplne dementná až som mal chuť tomu dať odpad.

Bunheads (2012) (seriál)

Gilmorky sú späť, ehm vlastne Amy Sherman - Palladino je späť! Pilot veľmi navnadil a rovnako veľmi pripomínal Gilmorky. Či už hudba, atmosféra, herci či postavy (a to sa vraj do castu pridal aj Scott Patterson - Luke z Gilmoriek - ktorého postava sa bude volať..tadá Luke). Dúfam, že Bunheads konečne nahradí tú obrovskú dieru v duši, ktorú koniec Gilmoriek u mňa zanechal. UPDATE PO PRVEJ SERII: Rozbeh výborný skutočne tam cítiť dušu gilmoriek + niečo nové. Chcelo by to viac rozvíjať bizarné postavičky, ktoré by sa viackrát vracali do deja a nie, že nám ich iba predstavia a už ich neuvidíme. Verím, že ďalšie časti pôjdu až k plnému hodnoteniu. A ešte slovko k Sutton Foster. Zo začiatku som ju veľmi nemusel a stále som si hovoril ako by sa tam hodila Lauren Graham, ale každou ďalšou časťou si ma získavala až ma napokon presvedčila. Sutton sa na tú rolu skutočne hodí výborne a preto Vás prosím dajte jej šancu, nezavrhujte ju hneď. Má veľký talent, ako komediálny tak aj dramatický a nedá si ju nezamilovať.

Ženy sobě (2011)

Dokonalá Kristen Wiig v jednej z troch TOP komédií roka 2011

Jump street 21 (2012)

Jedna z najlepších komédií súčasnosti. Rozdiel medzi školou pred desiatimi rokmi a teraz, Ultimátny monológ Nicka "Rona Swansona" Offermana o starých sračkách, či skvelá bromance urobili z tohto komédiu roka!

Viceprezident(ka) (2012) (seriál)

Julia je zatial skvela, uvidime ako dalej. UPDATE: Mrzí ma to, ale nateraz to vzdávam. Hoci je Julia skvelá, v americkej politike sa veľmi neorientujem a tak veľa vecí nie veľmi chápem a určite mi veľa vtipov uniká.

Odbor městské zeleně (2009) (seriál)

Neskutočný bránicotrhač. Ak ste skúsili tento seriál a nepáčil sa Vám, dajte si trebars prvú prípadne najlepšie druhú časť tretej série. A verím, že Vás dostane. Amy Poehler ako Leslie Knope úplne vládne a v tesnom závese ostatné postavy na čele s Ronom, Andym a April.