Sexy párty (2002)

za 60 sekund so Sophiou Bush :)

Lola běží o život (1998)

Dalsi genialny film, pri ktorom som sa este viac zamiloval do filmu a filmarciny. Moj otec o tom povedal, ze je to blbost s dobrou hudbou, ja hovorim, ze je to vynikajuci napad, skvelo pretaveny do filmu s akuratnou dlzkou a s vybornou hudbou.

Disaster Movie (2008) odpad!

Taký vtip z vlastnej produkcie: Viete kto je najväčší looser? Ten koho už ani Friedberg a Seltzer nechcú "parodovať".

Probuzení (2007)

Naozaj pôsobivý film, s mojou drahou Lenou Olin. Šlape to, aj prekvapený som bol dosť aj napätý občas, hoci predstavoval som si o niečo lepší koniec. *SPOILER* nebolo by lepsie keby na to nikto neprisiel a hlavny hrdina by si v zavere vychutnal krasnu pomstu?*SPOILER* Potom by som tomu dal aj plne hodnotenie. Ale takto stale vyborné 4!

Stalo se (2008)

Ach.... Night... čo si to vyviedol? Áno aj Osada sa mi veľmi páčila a Ženu vo Vode adorujem ako krásnu rozprávku s nádhernou hudbou. Pri tomto filme, však už nemôžem. Mi to pripadá akoby si chcel všetkým povedať, že kašleš na thirllery s pointami, že už ťa to skrátka nebaví. Tento film si predsa nemohol myslieť vážne. Toľko stupidity až smiešnosti si predsa nemohol dať dohromady za triezva. Alebo ti preskočilo? Ako ti mohlo napadnúť, že ak niekto stratí pud sebazáchovy, ihneď chce spácahť samovraždu? Ja mám pocit, že ty si Happeningom dokázal, že tento pud si stratil, takže vieš čo nasleduje...

Matilda (1996)

Mam veľmi rad Dahla a jeho rozprávky. Táto adaptácia je veľmi vydarená aj vďaka veľmi sympatickej Matilde.

Vinnetou (1963)

Nie som fanusikom, tak preto take hodnotenie, ale nie je to zly film, ale pre mna to rozhodne nie je...

Zimní pohádka (2001) (TV film)

dve slova: Miranda Richardson :)

Špionky (2001) (seriál)

Celkom fayn seriál, síce skôr pre baby... ale ja sa obcas na tom celkom bavím :)