Mirror, Mirror (1995) (seriál)

Prva seria bola skvela, ale druha bola odpad, takze priemer!

Smallville (2001) (seriál)

videl som iba prve tri serie a tie boli za styri :)

Nekonečný příběh 3 (1994) odpad!

z Falca urobili vypelichaneho anorektickeho cinskeho draka a z jedneho z najkrajsich pribehov tazky odpad.

Nekonečný příběh 2 (1989)

Pokračovania môjho mileho fantasy pre mňa v podstate neexistujú. Sú to maximálne hovadiny, a tá jedna hviezda je tu iba za neboheého Johnatana Brandisa... aj to je len taka pol hviezda.

Nekonečný příběh (1984)

Ten najkrajší najmilovanejší najúžasnejší najfantastickejší najsmutnejší najdobrodružnejší film môjho detstva.

Pirát divoký Jack (1998) (seriál)

"Ja som neni Gin z lampy, ale Johnny z lampy" :D :D :D Ach Jack, kde ti je koniec...

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

"rybka rybka rybka" "uz jsi nekdy strkal paratko do jicnu sopky?" "Nejsem jenom cupr holka s velkyma kozama, i kdyz to jsem taky" - film s tolkymi skvelymi hlaskami na ktorom sa stale skvelo smejem. A jeden z mala filmov ktoreho dabing mam naozaj rad :D

Kontakt (1997)

Bez debaty jedno z mojich najoblubenejsich scifi, ktore som ako 14 rocny sledoval s otvorenymi ustami. Akoto ze som to doteraz nehodnotil?

Záhada Blair Witch (1999)

Tiez si myslim, ze sa jedna o najlepsi horor, vsetkych cias. Pre mna. Jediny horor pri ktorom som sa NAOZAJ bal a ja sa chcem pri hororoch bat. Neskor sa to este trochu podarilo Shyamalanovym Znameniam a mnou neskor videnemu Shiningu, ale odvtedy nic. Uz by to chcelo nejaky naozaj strasidelny desivy horor.

Perfect Strangers (1986) (seriál)

Toto ma kedysi maximalne bavilo, super sranda :)