Stranger Things - Kapitola osmá: Bitva u Starcourtu (2019) (epizoda)

TOHLE JE VRCHOL SERIÁLU! Neskutečně našlapaný díl, od začátku až do konce. Je to pastva pro oči. Atmosféra by se dala krájet. Má to skvělé, až někdy geniální momenty. SPOILER scéna kdy začne zpívat Dustin pro svoji holku Suzie bylo ABSOLUTNĚ GENIÁLNÍ! V tu chvíli jsem začal plakat štěstím, protože tohle vymyslet, když zrovna zachraňují svět, to prostě nemá chybu. KONEC SPOILERŮ. Jsem zvědavý kam se seriál vydá ve 4 série, jsem ku**a natěšený! Podtitulková scéna dala jasně najevo, že naše oblíbená postava žije, díky bohu. A na závěr, na konci mi nezůstalo ani jedno oko suché. MILUJU TO!!

Stranger Things - Kapitola sedmá: Kousnutí (2019) (epizoda)

WOW! Hudba z Návratu do budoucnosti, mi udělala úsměv na tváři. Terminator vs tlustý Rambo :-D . Ten konec mi vzal dech, vůbec jsem nedýchal. Holy shit. Od finále čekám hodně!

Stranger Things - Kapitola pátá: Armáda (2019) (epizoda)

V předchozí epizodě tvůrci zmínili Arnolda, v tomhle dílu jsme dokonce dostaly samotného Terminatora, protože ten Rus se přesně chová jak Terminator, zajímavý, ale potěšilo. Atmosféra čím dál houstne. Závěr opět parádní. " Marco. Marco. Polo! "

Stranger Things - Kapitola čtvrtá: Test saunou (2019) (epizoda)

SKVĚLÝ DÍL!! U scén se Stevem a Dustin se vždycky nasměju, ti dva mají úžasný scény. Neskutečně to s nima funguje. Závěr v sauně bral dech. Narážka na Arnolda Schwarzeneggera neměla chybu. JEN TAK DÁL!

Stranger Things - Kapitola první: Suzie, slyšíš mě? (2019) (epizoda)

Konečně jsou zpět! První díl udělá úsměv na tváři všem, kteří mají tenhle úžasný seriál rádi. Ta nostalgie je neskutečná! Žádný seriál mi nedokáže nadělit takový úsměv na tváři než STRANGER THINGS! Bože jak já to miluju!!

Živí mrtví: Počátek konce - The Hurt That Will Happen (2019) (epizoda)

Kvalita FTWD jde rapidně dolů. Už 4 série nebyla tak dobrá jako 3, která zvedla laťku hodně vysoko. Jenže se to pořád dalo. Bohužel 5 série začala tím nejhorším způsobem. Nuda, nuda a nuda. Nefunkční scénář, který mi přijde zbytečně natahovaný, raději měly spojit obě značky s TWD a bylo o zábavu postaráno. Aspoň že se vrátil Daniel, nějaký plus to přeci jen má. :)

Časové pásmo bylo změněno