Nepřítel (2013)

Totálně jsem byl zmatený během sledování tohohle snímku. Ale i tak, jsem si film užil, převážně díky Jake Gyllenhaalovi, podmanivé atmosféře, zajímavé hudbě a hlavně díky vizi, která mi nedává spát. Konec filmu? WTF. No, rozhodně bych chtěl slyšet vyjádření Villeneuvea a Gyllenhaala. Zajímavý film, který nesedne každému.

Volejte Saulovi - Série 5 (2020) (série)

Oproti Breaking Bad je Better Call Saul pomalejší, nikam nespěchá, ale i přesto se dostal s 5 sérii na úroveň svého staršího bráchy. Scenáristická dokonalost. Opět jako v případě Breaking Bad, výborný vývoj jednotlivých charakterů. Saul, Kim, Nacho, Mike, a Lalo si kradou moji pozornost. 5 řada ukázala i po technické stránce špičku, dle mého to oproti předchozím řadám posunula výš. Závěrečné 3 epizody jsou DOKONALÉ. Očekávání od závěrečné 6 série jsou velké a já mám pocit, že nás čeká podobná jízda jako v závěrečné 5 řadě Breaking Bad. :-)

Volejte Saulovi - Neodpustitelné (2020) (epizoda)

Parádní zakončení 5 série. Celá závěrečná pasáž, ač byla předvídatelná, tak fungovala na výbornou. Lalo je dle mého postava, která si to krade pro sebe. Moc se těším na závěrečnou 6 sérii, jsem zvědav co ještě vyvede. PARÁDA:-)

Volejte Saulovi - JMM (2020) (epizoda)

Scéna v Los Pollos Hermanos dobře natočená a především skvěle zvolená hudba. Spolupráce Saula s Mikem zajímavá.

Volejte Saulovi - Wexler v. Goodman (2020) (epizoda)

Saul se zase předvedl, a všem vytřel zrak. Až na to, že zašel hodně daleko. No, bude to ještě hodně zajímavé. Mike si konečně došlápnul na Lala.

Volejte Saulovi - Namasté (2020) (epizoda)

Saulovi zatím vše vychází, je radost ho sledovat, jak si vše dává na pána. Mike prožívá těžký chvíle, a Gus je pěkně nervózní, až jde z něho strach. Starý dobrý Hank si to ukradl pro sebe, zase.