30 minut nebo méně (2011)

Kradení auta a vykrádání banky, top scény u kterých jsem se pěkně nasmál. "Sandro!" :D

Frankenstein (1931)

Ty 3* za dobu vzniku, jinak mě film žádným způsobem neohromil, a určitě nebudu jediný. V dnešní době to člověk ani nepotřebuje vidět, protože mu stačí o tom jen slyšet. Každopádně některé scény jsou nasnímané výborně, a vypadá to i na svojí dobu velmi dobře. Samozřejmě je to z roku 1931, takže co bychom víc chtěli že? : /

Zaklínač - Série 1 (2019) (série)

Velice povedený rozjezd seriálu Witcher, který má velký potenciál. Henry Cavill si Geralta užívá, a nedovedu si představit někoho jiného, jeho "fuck" a "hmm" nikdy neomrzí. CGI není dokonalé, to rozhodně ne, ale není to takový průser, abychom obraceli oči, jen je to zkrátka jasně vyditelný. O to více očekávám, že po úspěchu přidá Netflix na rozpočet, seriál si to zaslouží. Časově se každá epizoda odehrává v jinačím časovém pásmu, a někdy to může být zmatené, ale ke konci to všechno do sebe zapadne, je to zajímavý, jakým stylem vyprávění se tvůrci vydali. Jsem spokojený, a na druhou sérii se těším, jsem na to zvědavý. :)

Zaklínač - Něco více (2019) (epizoda)

V tom nejlepším 1 série skončila. Bitva byla nesmírně dobře natočená, vypadalo to dobře. Závěr s Yennefer byl Epic. Při poslední scéně jsem byl naštvaný, že už je konec, chtěl jsem víc. O to více se těším na 2 sérii, doufám, že předvedou ještě lepší show. Držím palce. : )

Živí mrtví - Čím se stáváme (2020) (epizoda)

ÚŽASNÝ DÍL!!! Tolik emocí až to mé srdce skoro nezvládlo. Neskutečná nostalgie! To jak nám připomněli některé okamžiky z předchozích řadách.... bylo něco nepopsatelného. Hudba! Další obří plus téhle epizody. Brear McCreary jede na plný koule, a jeho minimalistická hudba mě dostává.... hlavně ta závěrečná, která tady zazní..... ta ve mě vyvolala takový nádherný pocit! McCreary se zdokonalil k dokonalosti. V 10 řadě opravdu válí. Rick... ó můj bože, ať už jsou ty filmy, prosím! Uvědomil jsem si, jak moc mi ta postava chybí. Rozhovor Michonne s Judith, byl tak silný, že jsem začal brečet, a to nepřeháním. Kurva já to TWD MILUJU! Jen tak dál! P.S. Pro mě osobně zatím nejlepší díl 10 série, ale asi za to může ta nostalgie a především emoce. :)

Neviditelný (2020)

Leigh Whannell se po skvělém Upgradu vrátil do starých vod. Horor, i když co si budem povídat, horor to tak moc není. Ano má to dobrou atmosféru, ale rozhodně nebudete tak napjatí a zavírat si oči, to zrovna ne. Whannell spíše šokuje zvraty, které se od takového tvůrce, který stojí za vznikem série Saw, daly čekat, to bez debat. A musím se přiznat, skoro všechny fungují, až na tu poslední. U té jsem měl pocit, že Whannell tlačí na ty zvraty v závěru až moc. Pojďme si říci něco k hercům, neboli herečce. Elisabeth Moss je přímo úchvatná. Nad jejím výkonem stojí totiž celý film. Ve většině scén je sama mezi čtyřmi zdi, a její přesvědčivý výkon, mě nechal v závěru chladným. Film má na svůj rozpočet skvělé efekty, akční scény vypadají velmi dobře. Po technické stránce není co vytknout, Whannell kamerou dělá stejné manévry jako v případě Upgradu, kde to fungovalo naprosto excelentně. Neviditelný je solidní filmeček, na který jsem se těšil, a ve finále jsem opravdu spokojený. Takže Universale, v tomhle pokračuj, dělej sólový film s monstry jako je Drákula, Frankenstein a další, jako nízkorozpočtový filmy a zároveň na nich vyděláš... lepší než kdyby jste dělali ten Dark Universe, který už je dávno v tahu. Moje hodnocení? Slabší 4* ( spíše 3,5 ), kvůli těm nelogickým momentům, a že se z tohohle dalo vytěžit víc. Je to ale solidní film, který mě bavil. : )

Zaklínač - Před pádem (2019) (epizoda)

Scénář slábne, a já si říkám, s čím tvůrci přijdou v závěru 1 série. Geraltova linka mě rozesmála. To jak se dostal z vězení, a následně se potuloval po hradu mi připadalo chabé. Každopádně 1 série ke konci ztrácí dech, proto si přeju v závěrečné epizodě nějaké grády a lepší zacházení s Geraltem.

Zaklínač - Vzácný druh (2019) (epizoda)

Celá část s drakem mi přišla k smíchu. V první epizodě jsme dostaly úžasný souboje na které se dá dívat znova, znova a znova. Bohužel v dalších dílech je to slabota. Dějová linka s Ciri mi přišla nějak divně prostřihnutá, mohlo to být lepší. No nevím, ale mě tohle přišla jako nejslabší část 1 série. :(

Zaklínač - Touhy v láhvi (2019) (epizoda)

Geralt a Marigold mě pěkně baví. Linka s Yennefer byla zajímavá. S Ciri to začíná být komplikované, jsem zvědav jak to dopadne. Seriál Witcher si krade celou mojí pozornost. :)

Zaklínač - O hostinách, parchantech a pohřbech (2019) (epizoda)

K některým momentům bych měl nějaký výtky, i tak se jedná o povedený díl, který je od začátku do konce zajímavý. Dějová linka Yennefer mi přišla promarněná, tvůrci si s tím mohli pohrát víc. Zato Geralt nezklamal. Henry Cavill je u mě čím dál tím víc oblíbenější, a jeho "fuck" a "hmm" mě nikdy neomrzí. Witcher mě baví, tak doufám, že to tak bude pokračovat. :)