Zabijáci Wu - Stezky: 1. část (2019) (epizoda)

Epizoda nám nabídla nejlepší akční pasáž, co zatím seriál vyprodukoval (ještě zbývá poslední díl, ale nemyslím si, že tuhle akci překonají ). V závěru mě seriál baví, že jsem dal poprvé 4 hvězdičky dílům hned po sobě, a to je co říct, protože dosud byl seriál průměr, v závěru je to ale lepší. Ačkoliv si myslím, že se finále nepovede, už jen proto, že to má tak špatné hodnocení, ( určitě proto, že to bude zase fantasy se slabýma CGI trikama, a že to bude strašně pitomý) i tak jsem na to zvědavý. Ale nic si od toho neslibuju.

Zabijáci Wu - Dámská jízda (2019) (epizoda)

Nevěřil bych, že po těch všech dílech dám poprvé 4*. Už jsem si totiž myslel, že tenhle seriál s ničím nedokáže přijít. Ale pletl jsem se. Díl je bez Ika Uwaise, což může být přítěž, ale není, právě naopak. Líbilo se mi jak se děj prolínal časově, až se v závěru všechny cesty střetli. Závěr byl hodně povedený. Poprvé mužů říct, že se těším na další díl. Jsem zvědavý s čím přijdou tvůrci v posledních dvou epizodách.

Zabijáci Wu - Dědictví (2019) (epizoda)

Pro mě osobně zatím nejlepší díl. Akce v baru byla dobře natočená, a především se Iko Uwais konečně předvedl co umí, bez těch kouzel Wu nebo co to sakra je.

Zabijáci Wu - Vrahové Gu (2019) (epizoda)

Zatím nejslabší díl, celkem nuda. Tenhle seriál nemá toho moc co nabídnout. Ale přeci jen se budu koukat dál, když už mám za sebou 6 epizod.

Zabijáci Wu - Codladh Sámh (2019) (epizoda)

Přibyla zajímavá postava, která s sebou nesla flashbackovou scénu, která na mě zrovna dobrý dojem neudělala, ale aspoň se něco dělo. Vidím, že tenhle seriál pojede ve stejném tónu. Pořad průměr. Ale co už, vždyť to není zároveň žádná katastrofa. :)

Zabijáci Wu - Stočený had (2019) (epizoda)

Zatím nejlepší díl, ale to neznamená nic dobrého. Stále je to ten průměr, jako předchozí epizody. Úvodní akční pasáž zase potvrdila, že akci tenhle seriál moc dobře nezvládá. Spíše je to bez nějaké energie, efektu, či dobré choreografie. Kdyz už mají v hlavní roli Ika Uwaise, tak ta akce přece nějak musí vypadat. Bohužel je to meh. A už vůbec nebudu mluvit o Katheryn Winnick, která má suchou akci. Jinak ale tempo nenudí, a zápletka začíná být zajímavější. Závěrečná pasáž je celkem hodně povedená, až jsem si říkal, ty 4* bych možná mohl dát, ale seru na to, zatím to není na 4*. Nejspíš budu koukat dál, i když to není zas tak povedené, jak by se možná čekalo.

Zabijáci Wu - Kuře na grilu (2019) (epizoda)

V každém dílu se děje všechno strašně rychle a i tady to není výjimkou. Je to spíše konverzační díl, který rozhodně nenudí a děj se posouvá do předu. Pořad je to ale průměr. Uvidíme co v dalších dílech. :/

Maniak (2018) (seriál)

Úžasně originální seriál, který mě místama neskutečně hypnotizoval. Vynikající Jonah Hill a Emma Stone táhnou seriál nahoru. Ale samozřejmě by to nešlo bez chybné režie Fukunagy, který na mě dělá velký dojem. Zajímalo by mě, jestli je v plánu další série, tohle se mi zkrátka strašně zamlouvá. Skvělé :)

Maniak - Možnost C (2018) (epizoda)

Vynikající závěr velice zvláštního seriálu, který mi tak trochu přirostl k srdci. Tohle mi bude chybět.

Úniková hra (2019)

Podle mě silný nadprůměr. Úniková hra je nápaditá žánrovka, která má skvěle napsaný děj, postavy jsou do konce filmu zajímavé, a atmosféra velmi slušná. Únikové místnosti jsou největší tahák filmu. Hlavně třetí místnost, byla za mě TOP. Líbilo se mi jak si s každou místností tvůrci pohráli, tak to má být. Ano připomíná to Saw, akorát bez brutality, ale mě to nevadí, že si to bere ze Saw některé prvky, je to opravdu povedená žánrovka. Ve finále se snaží snímek kombinovat až moc věcí, které mi přišli možná krapet zbytečné, ale nevadí to, spíše jsem zvědavý s čím tvůrci přijdou v pokračování, které je již odklepnutý, a na režii se vrátí Adam Robitel, který mi přijde po technické stránce zručný režisér ( jeho Insidious 4 je tomu důkazem ). No uvidíme jaké bude pokračování, hlavně ať to moc nekombinují a více se soustředí na místnosti plus nějaké ty zvraty. Ale jinak se mi tahle série zamlouvá, těším se na pokračování. :)