• Krátkometrážní
  • Rodinný

Iron Man (2008)

Výborný film. Robert Downey jr. je skvelý herec a ako tony stark sa do tejto roly hodí ako uliaty.

Aliance (2016)

Z už tak krívajúcej sérií zabil experiment nejaký pokus o zlepšenie. Totálny prepadák. 38% a dúfam ,že sa na Veronice Roth nebudú už ďalej priživovať.

Rezistence (2015)

No od dvojky som čakal viac keď kniha bola perfektná. Ale príšerne som sa mýlil. Nieje to dobrý film. 41%

Super Mario Bros. (1993)

No väčšiu hovadinu som teda nevidel XD. Ale ajtak je to priemerné béčko. 50%

TRON: Legacy 3D (2010)

Dvojka si z prvého dielu zobrala len to najlepšie a dotiahla to ešte ďalej. Škoda ,že sa nedočkám trojky :/

Lesní duch (2013)

Explicitný ,šokujúci ,kontroverzný remake Raymiho predlohy ,ktorá sa na nič nehrá. V tvorbe tohto filmu bohužial nedominoval Sam ako režisér ale ako scénarista ,čo filmu zaručene škodí. Dobrý horor ,no priveľa klišé. Ale nebolo to až tak zlé ako som si myslel. Určite existujú aj horšie remaly na horory. Pokiaľ ste skalný fanúšik Evil Dead tak toto vám nesmie újsť. Ja som bol vcelku prekvapený ,že to nebol až taký brak ako som si myslel. 65% - proste to bolo v pohode.

Vaši dokumenty (2018)

Hru milujem ,takže filmu nemôžem dať inak ako plné hodnotenie! 5*

Sonic Boom (2014) (seriál)

Zatiaľ ,čo nové diely herného Sonica beriem ako nepodarený ,opakujúci sa vtip tak za to seriálový sonic má veľa toho na ukázanie. Slušný začiatok. 75%

Armáda temnot (1992)

Skvelé a ako vždy šialené pokračovanie. Boloto vtipné ,trochu hororové a veľmy divé fantasy. Film bol skvelý a pre mňa je to jedna z mála sérií ,ktorá je aj po takej dlhej dobe furt dovrá a originálna. Teším sa na seriál. 76%

Smrtelné zlo 2 (1987)

Druhý diel tej najväčšej šialenosti ,čo som kedy videl. Narozdiel od jednotky ,je dvojka zlý horor ale za to skvelá morbídna čierna-hororová komédia. Sam Raimi proste vedel ,vie a dúfam ,že ešte dlho bude vedieť ako urobiť skvelý film. Už sa teším na trojku. Nemôžem dať iné hodnotenie ako 5* = 80%