• Krátkometrážní
  • Rodinný

Need for Speed (2014)

Veľmy podarené akčné béčko. Herecké výkony sú na béčko očakávateľné, ale akčné scény sú výborné. Príbeh a dej- klasika. Film nemám ako pozdvihnúť jedine ,čo o ňom môžem povedať že patrí k tomu lepšiemu ,čo priniesli filmy podľa hier. A mimochodom tento film má 100krát lepší príbeh ako hry :) Film by vás nemal ako prekvapiť ale za to je super. Určite to nikoho neurazí.Za veľmy zábavnú podívanú a celkom podarený film dávam 4* , 72%

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Potom ,čo som napísal 35 komentárov sa mi ani nechcelo veriť ,že som na tento Spielbergov skvost zabudol. Som veľký fanúšik knihy takže som bol veľmi zvedavý ,čo prinesie film. Film si z knihy berie len to najlepšie a mení podstaty rôznych scén ,čo je jedine dobre ,pretože niektoré scény boli síce v knihe dobre napísané ,ale zato by vo filmu zívali prázdnotou. Herci sa vo filmu chovajú akoby tam naozaj chceli hrať , a taktiež aj vyzerajú a chovajú sa ako postavy z knihy. Na OASIS je krása sa pozerať. Páči sa mi ,že sa Spielberg rozhodol nevchádzať do normálneho sveta tak často ako Assassin's Creed. Film obsahuje veľa odkazov na popkultúru minulosti a všetko do seba zapadá ako kusy skladačky. Počas pozerania filmu som mal pocit ,že pozerám na film od napríklad Davida Finchera a nie od Spielberga ,čo ma ohromne prekvapilo a páčilo sa mi to. Záver filmu bol zaujímavý a prekvapivý. Film končí ako väčšina filmov z 80. rokov - má uzavretý príbeh a nepočíta sa z pokračovaním. Za to palec hore. Vo filme sa nachádza viac ako 300 easter eggov takže pokiaľ sa chcete zahrať na Lobovca/Guntera tak je film práve pre vás :) Jedinú vec ,ktorú môžem filmu vytknúť je ,že hlavní záporáci sú trochu predvídateľný a trochu klišé. Film sa vám taktiež nebude páčiť pokiaľ sa nezaujímate o filmy ,hry a knihy ,čo pri divákov na ČSFD nehrozí :D Pokiaľ ste ,ale nerd ako ja tak sa vám film bude páčiť a budete ho považovať za Monty Pythonov svätý grál :D Ja si myslím ,že tento film si zaslúži oscara. 100%

Žraločí tornádo 4 (2016) (TV film)

Zo všetkých dielov to bola najväčšia vtákovina. Mama terminátor? WAT? :D Ale aj tak je to super pokračovanie a teším sa ,čo prinesie päťka. Potom ,čo som zhliadol túto sériu si myslím , že ma už nič neprekvapí :) 5*

Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film)

Nemám ,čo dodať názov hovorí za všetko :D Po dvojke som si myslel ,že séria začne strácať svoj šarm a nakoniec to nebude ani vtipné. Ale to som sa mýlil. Rovnako ako minulý diel tak aj tento je úpná vtákovina! 5*

Sharknado 2 (2014) (TV film)

Potom ,čo som zistil ,že je aj dvojka som neváhal a pozrel som si ju. A neľutujem. Takúto vtákovinu som už dlho nevidel :D Myslel som si ,že to bude úplne nudné ,ale zábava akoby neprestávala ani po záverečných titulkoch. Proste ďalší "super-hrozný" film ,ktorý za niečo stojí. Za pobavenie dávam 5*

Addamsova rodina 2 (1993)

Na moje prekvapenie ,ale aj pokračovanie sa podarilo. 90%

Addamsova rodina (1991)

Morbídne,ale vtipné. Jeden zmála filmov ,ktorý aj po tak dlhej dobe ostáva kvalitný. A naviac je to aj výborná prerábka seriálu. Mne pripadá skoro bezchybný. 95%

Rodina Addamsova (1964) (seriál)

Morbídne,ale vtipné. Jediný čiernobiely seriál ,ktorý aj po tak dlhej dobe ostáva kvalitný. Mne pripadá skoro bezchybný. 95%

Movie: The Movie 2V (2013)

Omnoho väčšia vtákovina ako prvý diel. Za to je ,ale vtipnejší. Ako aj v minulom dieli tak aj tu Matt Damon zabíja celý kraťas :D Za opakujúce sa pobavenie dávam 3,5 *